Hologramy na legitymację studencką ELS 31.10.2018 r. już w sprzedaży kolekcjonerskiej!

Naklejki hologramy els 2018 r.

Sprzedam – cena: 100zł/sztuka (odbiór osobisty Warszawa; lub 20zł wysyłka kurierem za pobraniem)

Elektroniczna legitymacja studencka ELS – hologram, nalepka, naklejka

Hologram na legitymacje studencka ELS – co to jest?

ELS to elektroniczna legitymacja studencka, czyli plastikowa jasnozielona karta identyfikacyjna studenta, w której to znajduje się elektroniczy chip, zdjęcie ucznia (studenta), informacje o samej uczelni oraz hologram ELS, mówiący o dacie ważności legitymacji. Hologramy naklejane są na odwrocie legitymacji co semestr, co oznacza, iż w jednym roku akademickim studenci otrzymują tylko dwie edycje naklejek – z datą ważności do 31 marca oraz 31 października bieżącego roku.

Przez wzgląd na to wiele osób traktuje naklejki na legitymację studencką jako przedmiot szczególnej rangi kolekcjonerskiej, gdyż można w ten sposób odtworzyć zbiory kolekcji wedle chronologicznych dat. Między innymi dla takich osób dedykujemy sprzedaż kolekcjonerskich hologramów ELS – bowiem są niczym „znaczki dla filatelistów”.

Oferowane naklejki na legitymacje ELS

Oferujemy jako jedni z nielicznych na rynku cenionych firm kolekcjonerskich najwyższej klasy jakościowej nalepki na legitymacje studenckie ELS w celach kolekcjonerskich. Hologramy są identyczne z tymi jakie otrzymują m.in studenci uczelni wyższych w Polsce. Każdy hologram posiada wymiary 10 mm x 9 mm i grubość ~ 10 µm. Każda naklejka posiada laserowo ciętą datę, znaczek orła oraz widoczny pod kątem napis RP, a także zabezpieczenie „plastra miodu” – hologram może być przyklejony tylko 1 raz, bowiem z próbą odklejenia ulega zniszczeniu. Ponadto sprzedawane przez nas hologramy cechuje efekt tzw. „zielonej daty” – czyli przezroczystej daty z chwilą naklejenia hologramu. Jest to dowód autentyczności i oryginalności naklejki na legitymacje studencką – co każdy doświadczony nabywca-kolekcjoner dostrzeże.

Naklejki ELS – sprzedaż i nabycie tylko i wyłącznie w celach kolekcjonerskich

Sprzedawane przez nas nalepki na legitymacje ELS wykorzystać można jedynie w celach kolekcjonerskich. Zabronione jest posługiwanie się nimi jako autentycznymi. Pamiętaj, że z chwilą zakupu oferowanych przez nas hologramów zobowiązujesz się do tego, iż nie będziesz wykorzystywać ich wbrew ich przeznaczeniu (czyli celu tylko i wyłącznie kolekcjonerskim). Przypominamy, że zgodnie przepisem art. 270 Kodeksu karnego „ten, kto w celu użycia za autentyczny podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego używa, podlega odpowiedzialności karnej…„.

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych kolekcjonerów i nabywców do współpracy. Pierwsi w Polsce posiadamy w naszej kolekcji hologramy ELS z laserowo ciętą datą 31-10-18 ! To cenny okaz, który z pewnością wzbogaci kolekcję najbardziej wymagającego nabywcy.

 

Oferujemy obecnie naklejki ELS na legitymację studencką z datami:

 

31-10-18    –   cena 100zł/sztuka (+ 20zł wysyłka kurierem za pobraniem)

31-03-18    –   cena 70zł/sztuka (+ 20zł wysyłka kurierem za pobraniem)
31-10-17     –  cena 40zł/sztuka (+ 20zł wysyłka kurierem za pobraniem)

 

NAKLEJKI NA LEGITYMACJE WARSZAWA
tel: 665 635 541 (odpisujemy również na SMSy)
info@hologramynalegitymacje.pl