Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie – ASP


ASP dla studentów

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie jest najstarsza uczelnia o charakterze artystycznym w Polsce. Została założona w 1816 roku. Wyrosła z Oddziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Warszawskiego i usamodzielniła się jako prężnie rozwijająca placówka. Działalność ASP została zawieszona na czas II wojny światowej, podobnie jak większość uczelni wyższych w Polsce. Po zakończeniu wojny została przywrócona do życia i zaczęła rozkwitać. Obecnie jest uważana za jedną z najbardziej prestiżowych akademii artystycznych w Polsce. Studiuje tam niemalże 1500 młodych, ambitnych osób, którzy rokują jako przyszli artyści. Rektorem jest Adam Myjak.

Wydziały Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie

Uczelnia ma bardzo bogaty program. Nie każdy może na tę akademię się dostać. ASP oferuje następujące wydziały: Wydział Malarstwa, Wydział Grafiki, Wydział Wzornictwa, Wydział Architektury Wnętrz, Wydział Rzeźby, Wydział Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki, Wydział Scenografii, Wydział Sztuki Mediów oraz Wydział Zarządzania Kulturą Wizualną. Akademia ma trzy jednostki pozawydziałowe: Studium Języków Obcych, Studium Wychowania Fizycznego, Międzyuczelniany Instytut Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki.

Hologramy na legitymację studencką ASP

Każdy student ASP musi mieć legitymację studencką, która potwierdza status studenta. Hologram na legitymację studencką z datą ważności 31-10-2018 jest najnowszą nalepką studencką. Można ją kupić na różnych stronach kolekcjonerskich. Wlepki semestralne są niezbędne dla każdego ucznia Akademii Sztuk Pięknych. Aktualne hologramy są już u nas dostępne. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

Naklejka na ELS 31-10-18 – kup teraz!