Klaser na znaczki


Klaser na znaczki – po co?

Od wieków ludzie zafascynowani byli różnego rodzaju kolekcjami. Filateliści często do swoich klaserów wklejają znaczki pocztowe. Nieubłaganie płynący czas i rozwój techniki sprawiły, że w modzie są nalepki trójwymiarowe. Nalepki ELS nadają niepowtarzalny wygląd klasera każdego najbardziej wymagającego zbieracza naklejek. Dodaj swojej kolekcji nowoczesności. Zaskocz znajomych kreatywnością!

Jak zdobyć nalepkę ELS?

Zamów już dziś nalepkę ELS na stronie hologramynalegitymacje.pl. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Najwięcej wysyłek nadajemy do dużych miast studenckich – Kraków, Poznań, Łódź. Zakupione na naszej stronie hologramy ELS w wyglądzie nie różnią się niczym od nalepek na legitymację dla studentów czy legitymację dla doktorantów. Oferujemy błyskawiczną wysyłkę i bardzo niskie ceny! Zakup hologramu staje się szybki, tani i bezpieczny. Skorzystaj z oferty. Pamiętaj, że hologram oderwany z legitymacji studenckiej ulegnie zniszczeniu i nie będzie nadawał się do wklejenia do klasera kolekcjonerskiego.

Czy kolekcjonowanie hologramów jest legalne?

Należy pamiętać, że wykorzystywanie nalepek hologramowych do legitymacji  w celach uzyskania zniżki studenckiej jest niezgodne z prawem i surowo zabronione. Jednakże prowadzenie klaserów kolekcjonerskich jest świetną przygodą i całkowicie bezpieczną zabawą. Każdy filatelista, który ze znaczków pocztowych przerzucił się na trójwymiarowe hologramy urozmaicił znaczenie swoją kolekcję i poszerzył swoje horyzonty. Możesz zainwestować i cieszyć się nowoczesnymi hologramami w klaserach wśród przyjaciół z uniwersytetu czy politechniki.

 

Naklejki na legitymacje 31-10-2018 są już w naszym sklepie. Zadzwoń i zamów!