Kolekcjoner hologramów


Czym jest ELS?

Nazwa ELS to skrót od nazwy Elektroniczna Legitymacja Studencka. Niezależnie od miejsca, w którym studiujesz legitymacja studencka przyjmuje formę plastikowej karty o zielonym kolorze. Ucząc się na Uniwersytecie Warszawskim masz taką samą legitymację studencką jak koledzy z Łodzi czy Wrocławia. Na karcie ELS znajdują się dane studenta, jego zdjęcie oraz trójwymiarowa nalepka ELS, zwana hologramem.

Kolekcjonowanie hologramów – sentyment?

Wielu absolwentów Wyższych Uczelni w Polsce z sentymentu do czasów studenckich podejmuje decyzję o kolekcjonowaniu hologramów, które dawniej służyły mu na studiach. Nalepka na legitymacje może być wykorzystana w celach kolekcjonerskich. Zapaleni filateliści mogą nabyć naklejkę jako hologram kolekcjonerski i wkleić go do specjalnego klasera.

Filatelista – gdzie może kupić hologram?

Hologram ELS można kupić na stronach dla filatelistów. Kup już dziś w okazyjnej cenie w Warszawie na naszej stronie hologramynalegitymacje.pl. Możliwość wysyłki do Krakowa, Opola, Poznania i innych miejscowości w Polsce. Skontaktuj się z nami! Mamy do przedstawienia konkurencyjną ofertę.

Jak wygląda hologram?

Hologram kolekcjonerski wygląda niemal identycznie jak nalepka na legitymację studencką. Naklejki kolekcjonerskie spełniają wymagania ministerstwa. Mają taką samą wielkość jak te, które znajdują się na legitymacji studenckiej oraz posiadają zabezpieczenie tzw. “plastra miodu”. Musisz je mieć w swoim klaserze!

 

Hologramy do legitymacji studenckiej els – 31-10-18 – kup teraz, aby stworzyć niepowtarzalną kolekcję!