Nalepka semestralna


Hologramy ELS kolekcjonerskie – co to jest?

Niewielkich rozmiarów znaczek na legitymację mogący być jednocześnie częścią zbioru kolekcji. Nawet jeśli ktoś przestał już być studentem i nie korzysta z ELS, może dzięki temu małemu gadżetowi wrócić wspomnieniami w mury Uniwersytetu Warszawskiego czy Akademii Górniczo-Hutniczej. Dostępne w sprzedaży znaczki pozwalają stworzyć niepowtarzalny komplet naklejek. Kolekcjonerzy mogą wrócić myślami na studia – w czasy, kiedy z legitymacją w ręku przemierzali Poznań, Wrocław czy ulice Krakowa. Własny niepowtarzalny zbiór spełnia marzenia bycia na powrót w marzeniach studentem: AGH,  Akademii Krakowskiej, jak i Politechniki Opolskiej. 

Od nalepki semestralnej  do ELS- kolekcjonowanie

Oryginalny, przylepiony na legitymację hologram decyduje o jej ważności, jest niejako elektronicznym świadectwem uczelnianego statusu studentów. Umożliwia im, a także słuchaczom studiów podyplomowych korzystanie z ulg i przywilejów (bilety, karty wstępu) . ELS-eksponat to bilet do wybranej rzeczywistości akademickiej, który można nabyć na stronie dla kolekcjonerów. Zwykle zbiór zaczyna się od nabycia pierwszego hologramu, potem dochodzą następne znaczki i nalepki.. Bardzo szybko nabywca staje się dumnym właścicielem całego klasera.

Hologramy na legitymacje – sprzedaż

Dostępna w sprzedaży nalepka nie jest oryginalnym znaczkiem ELS, nie można przyklejać go na elektroniczną legitymację ani używać w celach nielegalnych. To może zniszczyć tylko cenny produkt. Jeśli ważność legitymacji studenckiej minęła, nabywca staje się wyłącznie pasjonatem, twórcą hobbystycznych zestawów nalepek z hologramami. Naklejkę należy traktować  jak eksponat ze zbioru filatelistycznego. Może on stanowić wyłącznie źródło satysfakcji i powód do radości oraz być kartą przetargową wśród innych kolekcjonerów, niekoniecznie studentów.

Naklejka na ELS 31-10-2018 – kup teraz i zostań kolekcjonerem!