Sklep kolekcjonerski


Zbieranie hologramów

Są różne powody zbierania hologramów. Najbardziej popularnym i rozsądnym jest po prostu zbieranie ich na elektronicznej legitymacji studenckiej, uczęszczając na studia. W takim przypadku co semestr należy udać się do dziekanatu po studencką nalepkę semestralną. W ciągu 5 lat studiów zbiera się ich 10. Jest jednak jeszcze jedna forma zbierania hologramów i ma one na celu stworzenie pokaźnej kolekcji. Wtedy trójwymiarowej naklejki nie zdobędziemy w dziekanacie. W takim przypadku naklejkę studencką musimy zakupić.

Hologramy do zakupienia w internecie

Obecnie w wielu miejscach w internecie można zamówić hologram ELS do celów kolekcjonerskich. Sklepy gwarantują autentyczność naklejek. Są one identyczne jak te, które można dostać w dziekanacie. Mają zabezpieczenie “plastra miodu”, wszelkie zabezpieczenia rządowe oraz laserowo naniesioną datę, która jest datą ważności dokumentu. Zatem każdy kto pragnie posiadać kolekcję hologramów, do których przyzwyczaił się w czasie studiów może zakupić sobie specjalny klaser, a następnie regularnie dokupować hologramy.

Oferty sklepów kolekcjonerskich

Sklepy kolekcjonerskie oferują zarówno aktualne nalepki, jak i archiwalne wydania. Jest umożliwione zatem uzupełnienie swoich kolekcji. Największe sklepy kolekcjonerskie działają na terenie miast akademickich takich jak: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Toruń, Gdańsk, gdyż takimi kolekcjami zazwyczaj pasjonują się studenci przywiązani do hologramów.

Hologram els 31-10-18 – już w ofercie! Sprawdź cennik.