Turystyka i rekreacja


Studia na kierunku turystyka i rekreacja

Studia w których nazwie znajdziemy słowo rekreacja kojarzą się z czymś bardzo przyjemnym i bezproblemowym, ale czy jest tak naprawdę? Studia te są dla osób kreatywnych i ciekawych świata.

Praca po turystyce i rekreacji

Pierwszym skojarzeniem takiej pracy jest przewodnik.  I jest to poniekąd prawda. Jednak nie jest to praca tak prosta, jak mogłaby się wydawać. Oprócz szerokiej wiedzy geograficznej, osoba pracująca w sektorze turystycznej musi bardzo dobrze znać historię, języki obce (najlepiej kilka) oraz musi cechować się kreatywnością w znajdowaniu różnych form spędzania wolnego czasu dla klientów.

Jaką szkołę wybrać?

Turystyka i rekreacja jest bardzo popularnym kierunkiem, na który nie jest się trudno dostać. Mnóstwo uczelni oferuje taki kierunek, jednak jej wybór ma znaczenie. Wg rankingu Perspektyw 2017 najlepsze noty ma Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, a zaraz po nim plasuje się Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Poczuj się jak student turystyki i rekreacji i już dziś zamów najnowszy hologram na elektroniczną legitymację studencką! Naklejki docenione przez kolekcjonerów.

Nalepki studenckie 31.10.18 – kup teraz nowe okazy do kolekcji!