Uczelnia publiczna


Studencki świat- uczelnia a ELS

Na wszystkich prężnie działających i rozwijających się uczelniach zarówno państwowych jak i prywatnych wprowadzona została tak zwana wirtualna uczelnia. Uczelnie stworzone przez Państwo Polskie takiej jak te działające w Warszawie, Lublinie, Krakowie, Łodzi czy Katowicach chcąc ulepszyć pracę i udoskonalić działanie wprowadziły internetowy dostęp do danych. Studenci mogą korzystać z wirtualnej uczelni dzięki ELS czyli elektronicznej legitymacji studenckiej. Wyposażona jest ona w specjalne hologramy z datą. Najnowsze znajdziecie u nas! Naklejka 31-10-2018 może dołączyć do Twojej kolekcji już dziś!

Uczelnia publiczna i prywatna a ELS

Różnice w organizacji uczelni publicznej a prywatnej nie są znaczne. Zarówno uczelnia publiczna jak i prywatna posiada wirtualna stronę, na której zamieszczane są dane studentów. Posiadają one również elektroniczne legitymacje studenckie, zawierające hologramy. Ty również możesz zostać posiadaczem owej naklejki. Skontaktuj się z nami

Świat uczelni światem studenta

Student zarówno studiów dziennych jak i zaocznych większość czasu spędza na uczelni. Aby ułatwić mu dostęp do danych i współpracę z uniwersytetem może korzystać z możliwości jakie daje mu wirtualna uczelnia, a co za tym idzie powiązana z nią ELS. Naklejki, hologramy z datą 31-10-2018 możesz nabyć u nas już dziś.  

Powrót do studenckich czasów

Pamięć o studiach na uczelni publicznej czy prywatnej jest tak samo silna. Chcąc przypomnieć sobie czasy studenckie zamów u nas hologram z datą 31-10-2018. Poczuj się jak student i dołącz nową naklejkę do swojej kolekcji. W Polsce studenci są jedna z najliczniejszych grup społecznych. Uczelnie publiczne zrzeszają wielu młodych ludzi. Korzystają oni z wirtualnych uczelni dzięki ELS. Naklejka zamieszczona z tyłu pozwala na nieograniczone możliwości.  Kolekcjonuj hologramy i poczuj się studentem. Pomożemy Ci w tym. Skontaktuj się z nami ! Najnowsze nalepki już w sprzedaży!

Naklejka na legitymacje 31-10-2018 – zobacz zdjęcia i uzupełnij kolekcję!