UKSW studentom

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie powstał na podwalinach Akademii Teologii Katolickiej w Warszawie 3 września 1999 roku. Jak sama nazwa uczelni wskazuje patronem jest Kardynał Stefan Wyszyński. Studiuje tam ponad 16 tysięcy młodych, ambitnych osób. Rektorem uniwersytetu jest ks. prof. dr hab. Stanisław Dziekoński. Kampus główny znajduje się przy ulicy Dewajtis, która jest usytuowana w środku Lasu Bielańskiego. Stary Kampus ma bardzo ciekawą historię, a świeże powietrze i krajobraz leśny przyciąga na Dewajtis rzesze studentów. Duża ilość zainteresowanych uczelnią i studiami spowodowała, że na Młocinach powstał nowy kampus, który jest bardzo nowoczesny.

Wydziały UKSW

Maturzyści rekrutujący na Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego mają do wyboru 9 wydziałów, a wśród nich prawie czterdzieści kierunków. Uczelnia oferuje następujące wydziały: Wydział Teologiczny; Wydział Prawa Kanonicznego; Wydział Filozofii Chrześcijańskiej; Wydział Nauk Historycznych i Społecznych; Wydział Prawa i Administracji; Wydział Nauk Humanistycznych; Wydział Studiów nad Rodziną; Wydział Matematyczno-Przyrodniczy; Wydział Nauk Pedagogicznych; Wydział Biologii i Nauk o Środowisku.

Hologramy ELS dla studentów UKSW

Studenci Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego posiadają elektroniczną legitymację studencką opatrzoną hologramem ELS. Nalepka semestralna posiada laserowo naniesioną datę ważności, która określa ważność dokumentu. Bez naklejki studenckiej legitymacja ELS nie uprawnia do korzystania ze statusu studenta i zniżek studenckich. Warto posiadać hologram semestralny. Jeśli go potrzebujesz, to świetne trafiłeś. Autentyczne hologramy w rewelacyjnych cenach kupisz już dziś na naszej stronie internetowej.

Hologramy studenckie 31-10-2018 – kup do kolekcji!