Uniwersytet Ekonomiczny – UE Katowice


UE w Katowicach- wydziały i kierunki

Wydziału Uniwersytetu Ekonomicznego to  Biznesu, Finansów i Administracji, Ekonomii, Zarządzania, Finansów i Ubezpieczeń oraz Informatyki i Komunikacji. Oprócz ekonomii, czy finasów i rachunkowości wydziały oferują również takie kierunki jak logistyka, dziennikarstwo i komunikacja społeczna, czy informatyka i ekonometria.

Kampus Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

Rozbudowany kampus oprócz budynków dydaktycznych posiada również basen, który posiada 5 oddzielnych torów pływackich a jego długość wynosi 25 m, natomiast głębokość waha się od 1,15m do 1,75m. Ważną częścią kampusu są akademiki, znajdującej się w Ligocie- zielonej części Katowic.

Studenci niepełnosprawni na UE w Katowicach

Na Uniwersytecie powstało Centrum Wsparcia Osób niepełnosprawnych, które zajmuje się reprezentowaniem spraw tych osób, jak również pomagającym zapewnić im odpowiednie warunki, umożliwiające studiowanie. To wszystko sprawia, że osoby niepełnosprawne mogą liczyć na komfortowe studiowanie na UE. Jeśli jesteś kolekcjonerem hologramów na legitymacje studenckie zamów już dziś najnowszą naklejkę do swojego albumu. Przesyłka w ciągu 24 h!

Hologram ELS 31.10.2018 – kup naklejkę do kolekcji!