Ważność legitymacji studenckiej


Wszystko o legitymacji studenckiej

Legitymacja studencka jest to dokument w formie plastikowej, zielonej karty wydawanej przez wszystkie uczelnie wyższe w Polsce, m.in. na prestiżowych uczelniach takich jak: Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Jagielloński czy Katolicki Uniwersytet Lubelski. Właśnie ta karta poświadcza  status studenta, uprawnia do zniżek studenckich oraz daje wiele przywilejów. Nowoczesna karta ELS może nam również służyć jako karta bankowa bądź bilet miejski. Takie możliwości dają z pewnością legitymacje na największych uczelniach warszawskich.

Hologram na ELS

Legitymacja studencka, znana pod skrótem ELS musi być uaktualniania co każdy semestr studencki. Potwierdzeniem ważności karty jest nalepka na legitymację studencką. Taka naklejka zwana jest hologramem. Taki znaczek – hologram jest trójwymiarowy, ma znany i charakterystyczny dla studentów wygląd. Ma prawnie określone cechy, które świadczą o jego autentyczności. Nalepka jest umiejscowiona na drugiej stronie legitymacji. Ważność dokumenty sprawdza się poprzez ustalenie daty, do której dany hologram jest ważny.  Kiedy ubiegnie ważność takiej legitymacji, zazwyczaj jest to zaraz po zakończeniu semestru studenckiego należy udać się do dziekanatu po uaktualniony hologram.

Kolekcjonowanie hologramów

Wiele studentów po zakończeniu studiów bądź jeszcze w trakcie ich trwania odkrywają w sobie pasję do kolekcjonowania hologramów. Tworzą klasery, do których wklejają hologramy ELS i jeszcze długo po zakończeniu studiów mogą wspominać piękne czasy studenckie i podziać swoją kolekcję. Są miejsca, oprócz dziekanatu, w których można nabyć autentyczny hologram, w tym na naszej stronie hologramynalegitymacje.pl.  Mamy całkowicie legalne i bezpieczne nalepki przeznaczone do celów kolekcjonerskich. Możesz je nabyć już dziś w okazyjnej cenie. Zamów i sprawdź sam!

 

Naklejki na ELS z datą 31.10.18 – zamów i zostań kolekcjonerem!