Wymiana studencka


Wymiana – dwa znaczenia jednego twierdzenia

Wymiana studencka polega na zdobywaniu wiedzy poprzez kontakt ze studentami z zagranicy, poznawaniu ich kultury, historii i wspólne zdobywanie wiedzy. Jednak studenci wymieniają się również informacjami, poprzez utworzenie różnego rodzaju forum informacyjnego jak m.in. poczta studencka. Zamieszone są tam różnego rodzaju dane, jak na przykład wydawanie przez dziekanat hologramów na legitymacje. Oryginalne nalepki możesz nabyć również u nas! Poznań, Rzeszów czy Częstochowa – odległość nie stanowi dla nas problemu.

Wymiana hologramu – jak to zrobić?

Hologram dla wszystkich uczelni w Polsce jest takie sam. Wymiana nalepki jest możliwa jedynie gdy ulegnie on zniszczeniu czy uszkodzeniu. Po ukończeniu każdego kolejnego semestru akademickiego otrzymujemy nowy hologram. U nas możesz go nabyć już dziś. Naklejka 31-10-2018 już do nabycia. Niech dołączy do Twojej kolekcji. Wysyłka 24h – Gdynia, Gdańsk, Olsztyn czy Rzeszów. Nie mamy ograniczeń.

Wymień się z kolegą- możliwości kolekcjonera

Wielu studentów z zagranicznych uczelni przyjeżdża do Polski na tak zwane wymiany międzyuczelniane. Oni również zostają wyposażenia w legitymacje i dostęp do wirtualnych uczelni. Legitymacje te również zawierają hologramy zamieszczone z tyłu legitymacji. Każda z nich zawiera datę Pokaż przyjacielowi z zagranicy hologramy z Polskich uczelni! Będzie to świetna pamiątka wspólnie spędzonego czasu.

Kup naklejkę na 31-10-2018 i uzupełnij swoją kolekcję!