Hologramy kolekcjonerskie, naklejki na legitymację studencką ELS 31.10.2018 r. już w sprzedaży kolekcjonerskiej!

Naklejki hologramy els 2018 r.

Sprzedam – cena: 100zł/sztuka (odbiór osobisty Warszawa; lub 20zł wysyłka kurierem za pobraniem)

Elektroniczna legitymacja studencka ELS – hologram, nalepka, naklejka kolekcjonerska 2018

Hologram kolekcjonerski na legitymacje studencka ELS – co to jest?

ELS to elektroniczna legitymacja studencka, czyli plastikowa jasnozielona karta identyfikacyjna studenta, w której to znajduje się elektroniczny chip, zdjęcie ucznia (studenta), informacje o samej uczelni oraz hologram ELS, mówiący o dacie ważności legitymacji. Hologramy naklejane są na odwrocie legitymacji co semestr, co oznacza, iż w jednym roku akademickim studenci otrzymują tylko dwie edycje naklejek – z datą ważności do 31 marca oraz 31 października bieżącego roku.

Przez wzgląd na to wiele osób traktuje naklejki na legitymację studencką jako przedmiot szczególnej rangi kolekcjonerskiej, gdyż można w ten sposób odtworzyć zbiory kolekcji wedle chronologicznych dat. Między innymi dla takich osób dedykujemy sprzedaż kolekcjonerskich hologramów ELS – bowiem są niczym „znaczki dla filatelistów”.

Oferowane naklejki na legitymacje ELS kolekcjonerskie

Oferujemy jako jedni z nielicznych na rynku cenionych firm kolekcjonerskich najwyższej klasy jakościowej nalepki na legitymacje studenckie ELS w celach kolekcjonerskich. Hologramy są identyczne z tymi jakie otrzymują m.in. studenci uczelni wyższych w Polsce. Każdy hologram posiada wymiary 10 mm x 9 mm i grubość ~ 10 µm. Każda naklejka posiada laserowo ciętą datę, znaczek orła oraz widoczny pod kątem napis RP, a także zabezpieczenie „plastra miodu” – hologram może być przyklejony tylko 1 raz, bowiem z próbą odklejenia ulega zniszczeniu. Ponadto sprzedawane przez nas hologramy cechuje efekt tzw. „zielonej daty” – czyli przezroczystej daty z chwilą naklejenia hologramu. Jest to dowód autentyczności i oryginalności naklejki na legitymacje studencką – co każdy doświadczony nabywca-kolekcjoner dostrzeże.

Dlaczego warto kupić kolekcjonerski hologram do legitymacji semestralnej, studenckiej 2018

Oferowane przez nas produkty kolekcjonerskie są oryginalne – tzn. najwyższej jakości wykonania oraz faktury materiału. Nie podrabiamy ani nie przerabiamy naklejek els do legitymacji. Są one nabywane od innych kolekcjonerów po wcześniejszej analizie ich oryginalności. Dokładamy należytej staranności by zaspokoić oczekiwania innych filatelistów i kolekcjonerów tylko wysokiej próby wlepkami na legitymacje studenta. Każdy egzemplarz jest niemal jak „biały kruk” – pożądany ale i niezwykle mało dostępny. Tylko nieliczni wytrwali zbieracze znaczków i hologramów tacy jak my możemy poszczycić się ich kolekcją. Dołącz do nas i zacznij zbierać i Ty.

Próbuję przykleić hologram do legitymacji kolekcjonerskiej w klaserze ale dochodzi do uszkodzenia

To jedno z częstych problemów u niewtajemniczonych i początkowych kolekcjonerów. Nieumiejętnie przyklejając hologram dochodzi do jego uszkodzenia poprzez np zagięcie rogów lub sklejenie rantów. Hologramy posiadają zabezpieczenie – tzn. że nie można ich odkleić od raz przyklejonej powierzchni bez uszkodzenia samego hologramu. Ale przychodzimy z odsieczą. Każdy kolekcjoner który zakupi od nas znaczek kolekcjonerski i niecelowo go uszkodzi – wymieniamy na nowy. To gest z naszej strony i sygnał iż podchodzimy prokliencko do każdego kontrahenta. Pragniemy tworzyć społeczność osób skupionych wokół naklejek studenckich els by móc poczuć się ponownie młodsi o te kilka, kilkanaście lat. Przypominamy, iż chodzi nam tylko o aspekty emocjonalne (nie pozwalamy wykorzystywać ich do celów innych jak kolekcjonerskich). Dlaczego hologramy semestralne lądują tylko do gablotki tudzież klasera – o tym niżej.

Naklejki ELS – sprzedaż i nabycie tylko i wyłącznie w celach kolekcjonerskich

Sprzedawane przez nas nalepki na legitymacje ELS wykorzystać można jedynie w celach kolekcjonerskich. Zabronione jest posługiwanie się nimi jako autentycznymi. Pamiętaj, że z chwilą zakupu oferowanych przez nas hologramów zobowiązujesz się do tego, iż nie będziesz wykorzystywać ich wbrew ich przeznaczeniu (czyli celu tylko i wyłącznie kolekcjonerskim). Przypominamy, że zgodnie przepisem art. 270 Kodeksu karnego „ten, kto w celu użycia za autentyczny podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego używa, podlega odpowiedzialności karnej…„.

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych kolekcjonerów i nabywców do współpracy. Pierwsi w Polsce posiadamy w naszej kolekcji hologramy ELS z laserowo ciętą datą 31-10-18 ! To cenny okaz, który z pewnością wzbogaci kolekcję najbardziej wymagającego nabywcy.

 

Oferujemy obecnie naklejki ELS na legitymację studencką z datami:

 

31-10-18    –   cena 100zł/sztuka (+ 20zł wysyłka kurierem za pobraniem)

31-03-18    –   cena 70zł/sztuka (+ 20zł wysyłka kurierem za pobraniem)
31-10-17     –  cena 40zł/sztuka (+ 20zł wysyłka kurierem za pobraniem)

 

NAKLEJKI NA LEGITYMACJE WARSZAWA
tel: 665 635 541 (odpisujemy również na SMSy)
info@hologramynalegitymacje.pl