Hologram kolekcjonerskie els na legitymacje

Hologramy kolekcjonerskie ELS

Kolekcjonerskie hologramy ELS na legitymacje

Hologramy ELS nie tylko niosą za sobą wiele przywilejów dla studentów, lecz także bardzo ładnie się prezentują. Takie nalepki studenckie otrzymuje każdy student wraz z legitymacją studencką na wszystkich uczelniach w Polsce, między innymi na Uniwersytecie Warszawskim, Jagiellońskim, Śląskim czy Politechnice Warszawskiej. Dla prawdziwego zbieracza hologramów jest to również pewna forma przypomnienia sobie błogich lat młodości, kiedy dorosłość i natłok obowiązków nie była aż tak straszna. W ostatnich latach można zauważyć, iż coraz więcej pasjonatów sięga po tego typu nalepki studenckie, nie mając statusu studenta. Dlaczego? Gdzie można dostać kolekcjonerskie hologramy ELS?

Hologramy ELS dla kolekcjonerów

Hologramy na legitymacje kolekcjonerskie

Kolekcjonerskie hologramy ELS sprzedaż – zobacz ofertę!

Wiele osób po skończonych studiach zostawia przy sobie legitymację studencką, aby móc w pełni wykorzystać ważność hologramu ELS. Dzięki temu student uprawniony jest do dalszych przejazdów komunikacją miejską czy kolejową za połowę ceny aż do końca przydatności hologramu ELS w każdym mieście w Polsce, między innymi w Łodzi, Warszawie czy Krakowie. Jest to szczególnie ważne w okresie letnim, kiedy wyjeżdżając na wakacje nie trzeba płacić pełnej kwoty za bilet mając w posiadaniu jeszcze aktualną legitymację studencką wraz z ważnym hologramem ELS. Jednak, kiedy jej termin się kończy, a dziekanat nie ma możliwości wydawania nalepki studenckiej dla osoby, która zakończyła już nauczanie i została wykreślona z listy studentów, wiele osób decyduje się na ich kolekcjonowanie. Jest to najlepsza forma na przypomnienie sobie czasów studenckich, kiedy praca ani dorosłe życie nie miało jeszcze wielkiego znaczenia. Tworząc kolekcje we własnym albumie można do niego zaglądać i wspominać miłe czasy. Kolekcjonowanie hologramów ELS jest w pełni legalne, ich kolekcja nie różni się od zbierania znaczków pocztowych. Jest również wiele pasjonatów, którzy fascynują się samą oprawą nalepki studenckiej i ich laserowo wyciętą datą, którą trzeba aktualizować co pół roku kupując nowy i aktualny hologram ELS. Jednak należy pamiętać, iż zakup i aktywne korzystanie z zasobów hologramów ELS w celu innym niż kolekcjonerskim, łamie prawo.

Gdzie można dostać kolekcjonerski hologram ELS?

Kolekcjonerskie hologramy ELS udostępniane są w sprzedaży na wielu stronach internetowych i ich cena może się znacznie różnić. Jednak należy pamiętać, iż korzystanie z zakupy na portalach takich jak Allegro, OLX czy Gumtree jest bardzo niebezpieczne. Twoje dane nie są w pełni zabezpieczone a osoba, od której dokonujesz zakupu może nie być tą, za którą się podaje. Zazwyczaj nie istnieje również możliwość płatności za pobraniem, także nigdy nie możesz być pewny/a czy produkt będzie zgadzać się z oferowanym. Zaś istnieją firmy, które profesjonalnie zajmują się sprzedażą kolekcjonerskich hologramów ELS. Dzięki temu masz całkowitą pewność, iż zamówiona przez Ciebie nalepka studencka będzie zgadzać się z opisem i Twoimi wymaganiami. Możesz zapłacić również przy odbiorze, dzięki czemu od razu sprawdzisz czy wszystko się zgadza. Takie firmy posiadają w swojej ofercie również wersje archiwalne dla kolekcjonerów, którzy chcą uzupełnić braki w swojej kolekcji.

Czy kolekcjonerskie hologramy ELS są takie same jak wydawane w uczelni?

Kolekcjonerski hologram ELS a ten wydawany w dziekanacie każdej uczelni wyższej w Polsce na przykład w UJ Uniwersytecie Jagiellońskim, PW Politechnice Warszawskiej czy SGH Szkole Głównej Handlowej, nie różni się niczym. Obydwa posiadają taki sam rozmiar naklejki czyli 10×9 mm, kolor, wzór Orła RP, laserowo wyciętą datę o wzorze 31-10-XX lub 31-03-XX oraz zabezpieczenie w postaci “plastra miodu”. Dzięki temu zabezpieczeniu nie jest możliwa wymiana naklejkami pomiędzy kolekcjonerami, ponieważ raz odlepiony hologram od powierzchni pozostawia na niej swoją część przez co ulega całkowitemu zniszczeniu i traci swoją ważność. Wszystkie kolekcjonerskie nalepki na legitymację są zgodne ze specyfikacjami MEN czyli Ministerstwa Edukacji Narodowej.