Jak odkleić hologram z legitymacji studenckiej ELS

Jak odkleić naklejkę z legitymacji studenckiej ELS ?

Takie pytanie często dostajemy w zapytaniach od naszych klientów kolekcjonerów. Oryginalne naklejki ELS na legitymacje studencką charakteryzuje blokada tzw. „plastra miodu” (hologram ulega zniszczeniu z chwilą próby odklejenia naklejki raz przyklejonej). Ale jest na to rozwiązanie !

Choć nie można odkleić raz przyklejonego hologramu ELS bez jego uszkodzenia – można w tani sposób zakupić kolekcjonerski egzemplarz i rozbudowywać niezależnym torem kolekcje ELS.  Serdecznie zapraszamy do składania zamówień na każdy kolekcjonerski hologram jak na legitymacje studencką. Ilość egzemplarzy ograniczona.

Sprawdź ofertę hologramów els:

Hologramy – cennik

Cena za najnowszą edycje: 100zł/sztuka (+ 20zł wysyłka kurierem za pobraniem)

tel: 665 635 541 (odpisujemy również na SMSy)

info@hologramynalegitymacje.pl

 

Wiele osób zastanawia się czy można odkleić hologram z legitymacji studenckiej.Każdy kolekcjoner i filatelista wie, że naklejki hologramowe nie łatwo odkleić bez ich uszkodzenia. Lepiej zakupić nowy hologram studencki do swojej unikatowej kolekcji! Bez trudu można nabyć naklejki na legitymację na Allegro i stronach ogłoszeniowych (Olx, Gumtree). Wiedzą o tym mieszkańcy miast: Kraków, Poznań oraz Warszawa, wśród których kolekcjonowanie hologramów na legitymacje jest bardzo popularne. Naklejki ELS chętnie nabywają również mieszkańcy Olsztyna, Poznania czy też Katowic i niedalekiego miasta Wrocław. Staramy się, by hologramy kolekcjonerskie stały się popularne również w mniejszych miastach takich jak: Zielona Góra czy też Toruń albo Kielce. Od Ciebie zależy czy nam się uda! Zamów swój oryginalny hologram na legitymację. Opinie internautów potwierdzają, że to prawdziwa frajda!