AFRYKANISTYKA – SOPOT

Studia Bliskowschodnie to nazwa nadana badaniom historii, kultury, polityki, gospodarki i geografii Bliskiego Wschodu, obejmująca Izrael, Liban, Palestynę, Egipt, Iran, Irak, Turcję i Syrię.
Studia afrykańskie  to nauka o kulturach i społeczeństwach kontynentu, w przeciwieństwie do jego geologii, geografii i zoologii. Dziedzina obejmuje badania nad historią, pochodzeniem etnicznym, kulturą, polityką i gospodarką Afryki.

Ten obszar tematyczny jest idealny dla studentów, którzy pragną zdobyć szeroką wiedzę o tych regionach, a także rozumieją co najmniej jeden język obcy.
Kurs obejmuje szeroki zakres tematów związanych z różnorodnością regionu i stanowi dobrą ścieżkę do licznych przyszłych studiów magisterskich i podyplomowych.
Kontakt między profesorami i studentami jest często intymny, dzięki niewielkiej liczbie studentów, którzy biorą udział w tym kursie. Bardziej intymna wymiana z pracownikami akademickimi jest często ułatwiona.
Istnieje wiele możliwości studiowania za granicą. Wiele uniwersytetów ma dobre powiązania z innymi instytucjami w tych regionach, umożliwiając przyjmowanie i spełnianie wymian.
Bliski Wschód i duża część Afryki to regiony, w których nie ma tu większego zasięgu, chyba że zostaną rozerwane na strzępy przez wojnę. Ten kurs uczy fascynującej historii, sztuki i religii.

WARSZAWA, KRAKÓW, SOPOT, GDAŃSK, AFRYKANISTYKA TO NIE TYLKO POLSKA, TO SZEROKIE MOŻLIWOŚCI

Istnieje ekscytujący zakres nauczanych tytułów magisterskich i stopni badawczych na poziomie podyplomowym.
Przykłady obejmują proste MA na Bliskim Wschodzie lub afrykańskie, a także kursy skoncentrowane na historii w regionach, zarządzanie międzynarodowe, prawo na Bliskim Wschodzie iw Afryce oraz w jednym z języków regionalnych.

Studia na Bliskim Wschodzie i Afrykanistyce umożliwiają uczniom zbywalne umiejętności, takie jak prezentacja, badania i komunikacja, a także zaokrągloną wiedzę kulturalną i drugi język.
Szczególne obszary pracy obejmują rekrutację, badania, tłumaczenie i interpretację, pracę sekretarską, nauczanie i wykładanie oraz asystent konsularny.
Wiele firm oferuje absolwentom programy w tym zakresie, w tym rządy i ambasady państw w tych obszarach.

W AFRYCE TEŻ O NIEJ SŁYSZELI. ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA ELS – SOPOT

Elektorniczna legitymacja studencka ELS jest wszechstronnie wyposażona w szereg funkcji. ELS jest identyfikatorem, kluczem do szafki w szatni, kluczem do otwierania sali wykładowej, służy jako karta do logowania się na wykładach. ELS posiada także zdolność pozyskiwania dla studenta zniżek i ulg. Zniżki na bilet pkp i mzk są najbardziej popularnymi zniżkami dla studenta. Poza zniżkami na mzk i pkp, student ma prawo do zniżek na bilet do kina, na bilet na basen, na bilet do muzeum, na bilet do teatru, a także zniżki na bilet na targi wystawowe.

Warszawa, Poznań, Szczecin, Kraków, Białystok, Lublin, Toruń, Łódź, Kielce, Suwałki, Koszalin, Gdynia, Sopot, Gdańsk, Rzeszów tworzą grupę miast, które w pełni popierają ideę korzystania przez studenta ze zniżek na ich terenie. Elektroniczna legitymacja studencka ELS zawiera naklejony na nią hologram studencki ELS, który jest trójwymiarowy i przyciąga tym rzesze kolekcjonerów. ELS wymiarami przypomina znaczek pocztowy i pasuje tym samym do przegród, które znajdują się w klaserze, a które są przeznaczone dla znaczków. Nalepki na ELS można zakupić na stronie internetowej. Obecnie nalepki studenckie na ELS 31.03.19. są do kupienia po bardzo korzystnej cenie.

Nalepki studenckie na ELS 31.10.19. tylko dla kolekcjonerów. Super cena! Kup teraz!