ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU – SZCZECIN

Podstawą programu nauczania architektury krajobrazu jest sekwencja intensywnych studiów projektowych. Model studio projektowego obejmuje relację jeden-na-jeden pomiędzy studentem a wykładowcą, a ta interakcja jest typem programu architektury krajobrazu Cornell. Każde studio wymaga innego zestawu zasad i teorii, a także artystycznego opanowania mediów krajobrazu – formy terenu, roślin, wody i materiałów nie-roślinnych oraz ich manipulacji poprzez zastosowanie praktyk ekologicznych i technologicznych. Tematy, miejsca, konteksty, okręgi i skale rozwoju każdego studia opierają się na poprzednim studiu w coraz większym stopniu złożoności i dbałości o szczegóły i myśl koncepcyjną. Dodatkowe kursy we wszystkich innych aspektach tej dziedziny dostarczają informacji, które zostaną zsyntetyzowane w studio, aby wzmocnić proces projektowania i wynik końcowy. Studio jest oparte na projektach i udostępnia uczniom szeroką gamę skal krajobrazowych, typów, kontekstów i aktualnych zagadnień. Format studyjny obejmuje wykłady, pokazy, wycieczki terenowe, odczyty, prezentacje gościnne, studium precedensowe, instruktaż „jeden na jeden” i dyskurs grupowy. Zamiast zajmować się wyjątkową filozofią lub stylem projektowania, dział oferuje wiele perspektyw dotyczących projektu, przekazanych w ramach sekwencji studyjnej. Wymagany sekwencyjny charakter studiów oferowanych przez cały okres akademicki studenta w Polskich uczelniach wyższych pozwala każdemu studentowi budować swoją pozycję z coraz większym stopniem złożoności i dbałością o szczegóły.

Studenci architektury krajobrazu są również zobowiązani do rozwinięcia koncentracji w celu poszerzenia swojej wiedzy na temat projektowania a także poszerzyć wiedzę, czym jest hologram studencki ELS.

KRAJOBRAZ Z ELS JEST PIĘKNY. ELEKTORNICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA ELS – SZCZECIN

Innowacyjna pełna wdzięku i prestiżu Elektroniczna legitymacja studencka ELS, to dokument, który w pierwszej kolejności pomaga w identyfikacji osoby, która jest w jej posiadaniu. ELS z chwilą wejścia na uczelnie wyższe w takich miastach jak: Warszawa, Szczecin, Koszalin, Kielce, Tarnobrzeg, Białystok, Lublin, Toruń, Rzeszów, Sopot, Gdańsk, Gdynia, Częstochowa, Bydgoszcz stała się istnym hitem. Studenci chwalą ELS za szereg udogodnień, zniżek i ulg. Udogodnieniem na pewno jest fakt, iż student może odnotować swoją obecność na wykładzie poprzez zbliżenie ELS do czytnika, który stoi tuż przed wejściem do sali wykładowej. ELS daje możliwość zapłacenia za obiad na stołówce, a także daje możliwość wypożyczenia książki w bibliotece.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA – JAKIE ZNIŻKI DAJE?

Elektroniczna legitymacja studencka ELS to szereg zniżek i ulg. Ulgi na bilet pkp, ulgi na bilet mzk, ulgi na bilet na basen, ulgi na bilet do muzeum, ulgi na bilet do teatru, ulgi na bilet na targi wystawowe, ulgi na bilet do kina. Wszystkie ulgi i zniżki są w pełni respektowane przez większość państwowych i nie tylko instytucji. Elektroniczna legitymacja studencka ELS, to nie tylko plastikowa karta ale także hologram studencki ELS, który w internecie jest obiektem poszukiwań przez filatelistów-kolekcjonerów. Naklejka na legitymację studencką ELS jest trójwymiarowa. Data ważności ELS jest naniesiona laserowo i także znajduje się na nalepce studenckiej ELS. Nalepki na ELS sa do kupienia na stronach internetowych, które się trudnią ich sprzedażą.

Naklejki studenckie na legitymację ELS z nową datą 31.03.19. w sprzedaży od wczoraj!