ARCHITEKTURA – WARSZAWA

Stopnie architektury są bardzo popularnym i konkurencyjnym wyborem jako kierunek studiów. Łącząc sztukę, naukę i technologię, przedmiot wymaga opracowania interdyscyplinarnego zestawu umiejętności. Polskie uniwersytety są idealnie przygotowane, aby uczyć studentów wymaganych umiejętności, a absolwenci architektury mogą liczyć na obiecującą karierę.

Oferowane kursy na studiach wyższych obejmują roczny kurs podstawowy, pięcioletni akredytowany kurs architektury oraz szereg programów podyplomowych. Każdego roku prawie 90 procent studentów w pełnym wymiarze godzin przyjeżdża do Polski z zagranicy, tworząc miejsce do globalnej dyskusji, debaty i wymiany pomysłów architektonicznych. Prawie 90 procent studentów w pełnym wymiarze czasu pochodzi z mniejszych niż Poznań, Wrocław, Częstochowa, Toruń, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Kraków, Sopot, Gdańsk, Gdynia, Warszawa miast. Ich pomysły i zaangażowanie tworzą miejsce do globalnej dyskusji, debaty i wymiany pomysłów.

ARCHITEKTURA – CZYM ZAJMUJE SIĘ ARCHITEKT

Architektura jest sztuką i nauką projektowania i inżynierii budynków i dużych konstrukcji. Architekt jest odpowiedzialny za projektowanie struktur nadających się do użytku przez ludzi, dlatego też opiera się na nich, aby budynki były bezpieczne i niezawodne – dlatego studenci muszą przejść długi okres studiów, zanim zostaną licencjonowanymi architektami. Zwykle trwa pięć lat studiów na poziomie licencjackim i magisterskim oraz dwa lata praktycznego doświadczenia, aby stać się pełnoprawnym architektem. Pomimo długości, stopień architektury jest zarówno satysfakcjonujący jako zawód, ale także satysfakcjonujący finansowo.

Ci, którzy zdecydują się go studiować, muszą wykazać się pasją zarówno do sztuki, jak i do przedmiotów ścisłych, ponieważ czerpią z elementów matematyki, inżynierii, sztuki i zrozumienia nowoczesnych technologii, trendów i kwestii społecznych. Studia z architektury obejmują wszystko, od rysowania dokładnych projektów 3D do sposobu działania belki, wykształcenie architektury jest prowadzone w studiu do prac projektowych, z typowymi samouczkami i sesjami krytycznymi dotyczącymi sztuki i projektowania. Znani również jako „krytycy”, studenci przedstawiają pracę nauczycielom i innym uczniom i otrzymują informacje zwrotne od obu. Wykłady z historii, teorii, technologii i projektowania wspomaganego są stale prowadzone i to na nich opiera się wiele zagadnień związanych z architekturą.

KARTA JAKICH MAŁO, ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA ELS NA STUDIACH Z ARCHITEKTURY – WARSZAWA

Czasy papierowych łatwo zniszczalnych legitymacji studenckich już dawno leżą przykryte kurzem zapomnienia. Dziś uczelnie wyższe korzystają z ELS, jest to elektroniczna legitymacja studencka, która ułatwia życie zarówno studentom, jak i pracownikom uczelni, w tym wykładowcom. Student przy pomocy ELS odnotowuje swoją obecność na auli, sprawdza wyniki egzaminów, nie musi chodzić do poszczególnych wykładowców po podpis pod danym egzaminem gdyż wszystko jest zapisywane w systemie do którego ELS daje studentowi dostęp.

Elektroniczna legitymacja studencka ELS pozwala studentowi korzystać z licznych zniżek i ulg, np. na bilety pkp, na bilety mzk, na wejście do kina, do teatru, do muzeum, na basen i na targi wystawowe. Koszty życia zwłaszcza dla młodzieży z mniej zamożnych rodzin są bardzo ważne, dlatego zniżki i ulgi dzięki ELS nie są bez znaczenia. ELS to nie tylko plastikowa karta ale także hologram studencki ELS, zwany inaczej naklejka na ELS lub nalepka na ELS, a także hologram studencki ELS. Niezależnie jaka jest jego nazwa, to bez niego legitymacja studencka ELS jest nieważna.

Hologramy studenckie ELS z najnowszej kolekcji 31.03.19. w sprzedaży od dziś!