BADANIA BIZNESOWE I ZARZĄDZANIE – SZCZECIN

Studia biznesowe i zarządzanie dotyczą sposobu funkcjonowania i rozwoju firmy lub organizacji.
Może to obejmować aspekty finansowe, administracyjne i marketingowe firmy.
Studenci mają pełen wachlarz możliwości wyboru kursów, które wchodzą w zakres studiowania na kierunku badania biznesowe i zarządzanie.

Studia w zakresie badań biznesowych i zarządzania dają duże szanse na zatrudnienie.

WARSZAWA, WROCŁAW, GDYNIA, KRAKÓW, BADANIA BIZNESOWE I ZARZĄDZANIE POZWOLĄ CI PRACOWAĆ GDZIE CHCESZ

Badania biznesowe i zarządzanie dają szeroki zestaw umiejętności, które pozostawiają otwarte możliwości kariery. Wyjątkowe umiejętności, takie jak przywództwo, świadomość finansowa, praca zespołowa i informatyka są niezwykle cenne dla każdej pracy.

W większości instytucji ocena będzie mieszanką egzaminów, zajęć, prezentacji, pracy grupowej i solowej, esejów i wyników seminarium.
Egzaminy odbywają się zwykle w styczniu i maju / czerwcu, na końcu każdego bloku Nauczania.
Wiele instytucji zachęca również studentów do podjęcia pracy w pewnym momencie podczas studiów, aby zapewnić doświadczenie zawodowe.

Absolwenci studiów biznesowych i menedżerskich zarabiają powyżej średniej pensji rozpoczynającej naukę.
Typowe ścieżki kariery obejmują doradztwo w zakresie zarządzania, zarządzanie zasobami ludzkimi, marketing, firmy ubezpieczeniowe.
Są to konkurencyjne obszary pracy i tak ciężka praca jest wymagana, aby zapewnić wysoki zwrot.

DZIĘKI NIM ZARZĄDZANIE UCZELNIĄ WYŻSZĄ STAŁO SIĘ ŁATWIEJSZE, BARDZIEJ PRZEJRZYSTE. ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA ELS – SZCZECIN

Elektroniczna legitymacja studencka ELS stała się bardzo popularna na uczelniach wyższych wraz z dniem pojawienia się na nich. Studenci szeroko komentowali fakt pojawienia się ELS. Większość była zachwycona tym, co ELS konkretnie wnosi w ich życie akademickie. Elektroniczna legitymacja studencka ELS pomaga w utrzymaniu porządku i bezpieczeństwa na uczelni. Studenta dzięki ELS łatwo zidentyfikować i poprzez hologram studencki, który widnieje na ELS sprawdzić, czy jego legitymacja studencka ELS jest autentyczna. Naklejki studenckie na ELS są trójwymiarowe i bardzo trudno jest je podrobić. Nalepka studencka ELS ma na celu pilnowania daty ważności, gdyż to właśnie nalepka na ELS posiada naniesioną laserowo datę ważności.

Każdy hologram studencki ELS jest łakomym kąskiem dla kolekcjonerów, którzy chętnie w miejsca przeznaczone dla znaczków pocztowych wkładają naklejki na ELS. Wszyscy studenci, którzy posiadają elektroniczną legitymację studencką ELS mają prawo do licznych zniżek i ulg. Ulgi na bilet do kina, ulgi na bilet do teatru ulgi na bilet do muzeum, ulgi na bilet na targi wystawowe, ulgi na bilet na basen, ulgi na bilet na przejazd liniami pkp, a także zniżki na bilet komunikacji miejskiej mzk są bardzo cenione przez studentów, którzy nie pochodzą ze zbyt zamożnych domów. Miasta Warszawa, Wrocław, Łódź, Kraków, Poznań, Koszalin, Szczecin, Sopot, Gdańsk, Gdynia, Białystok, Lublin, Toruń, Rzeszów, Częstochowa, w pełni respektują używanie ELS na ich terenie, a także w pełni uznają fakt, iż student może korzystać ze zniżek i ulg.

Trójwymiarowe hologramy studenckie ELS z nową datą 31.10.19 w sprzedaży od dziś!