BADANIA NAUKOWE I TECHNOLOGICZNE – WROCŁAW

Nauka i technologia leżą u podstaw niemal każdego aspektu współczesnego społeczeństwa. Codziennie uderzają w nasze życie i kształtują naszą przyszłość. Badania naukowe i technologiczne to interdyscyplinarny program obejmujący:

  • historia i filozofia nauki, technologii i medycyny
  • socjologia nauki i technologii
  • polityka w zakresie nauki i technologii
  • historia środowiska i socjologia

Na kierunku: Badania naukowe i technologiczne student może studiować wszystko od konfliktu Galileusza z Kościołem po jego skoncentrowanej na słońcu teorii kosmosu po prawo międzynarodowe dotyczące regulacji biotechnologicznych i reakcji politycznych na zmiany klimatu.

WARSZAWA, WROCŁAW, OPOLE, JELENIA GÓRA – KIERUNEK BADANIA NAUKOWE I TECHNOLOGICZNE DA CI MOŻLIWOŚĆ WYBORU MIEJSCA PRACY

Nacisk na budowanie krytycznych umiejętności analitycznych z bazy interdyscyplinarnej jest powszechnie uznawany przez międzynarodowe organy zaangażowane w zarządzanie, regulacje i rozwój polityki, dostarczając absolwentom bezcennej wiedzy i doświadczenia w rozwiązywaniu wielu złożonych, rzeczywistych problemów, przed którymi stoi ludzkość w XXI wieku. Połączenie umiejętności związanych z polityką i kontekstualnej wiedzy o nauce, technologii i środowisku, na które narażeni są absolwenci, sprawia, że ​​są oni wysoce zatrudnieni po ukończeniu studiów.

Informatyka, Inżynieria, Edukacja Handlu, to tematy poboczne, które są szeroko omawiane na kierunku Badania naukowe i technologiczne.

INNOWACYJNA, PEŁNA MOŻLIWOŚCI ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA ELS – WROCŁAW

Większość uczelni wyższych z takich miast, jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Katowice, Olsztyn, Bydgoszcz, Toruń, Koszalin, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Rzeszów, Poznań, Olsztyn, Opole z radością przyjęły informację o pojawieniu się ELS. Uczelnie wyższe z tych miast wprowadziły ELS w celu polepszenia jakości funkcjonowania uczelni na linii student – uczelnia. Przede wszystkim dzięki ELS poprawiła się komunikacja między studentem, a uczelnią. ELS to szereg zniżek i ulg, które studenci sobie bardzo cenią. Oczywistym jest, że studenci, którzy pochodzą z mniej zamożnego domu muszą liczyć się z każdym groszem. Elektroniczna legitymacja studencka ELS przyczyniła się do większego komfortu w funkcjonowaniu studenta na uczelni.

ELS to w pierwszej kolejności dokument, który umożliwia identyfikację studenta. Jednak nie można nie opisać niektórych funkcji jakie posiada ELS, a które to przekładają się na życie studenta na uczelni. ELS umożliwia dostęp do biblioteki, do stołówki, do hali sportowej. ELS to także karta, która odnotowuje obecność studenta na wykładzie, czy też na egzaminie, a już niebawem ELS będzie mogła być traktowana jako karta parkingowa. Elektroniczna legitymacja studencka ELS posiada jeszcze jedną ważną zaletę, a mianowicie jest niedopodrobienia. ELS zabezpiecza hologram studencki, zwany przez studentów także naklejka na ELS lub nalepka studencka na ELS. Filateliści z całego kraju chętnie dokonują zakupu nalepki  studenckiej w celach kolekcjonerskich. Zniżki na bilet do kina, zniżki na bilet do teatru, zniżki na wejście na targi pokazowe, zniżki na bilet na basen, ulgi na bilet mzk, a także ulgi na bilet pkp, to także zasługa legitymacji studenckiej ELS.

Cała Polska kolekcjonuje hologramy studenckie ELS 31.03.19. Zbieraj je i ty! Kup teraz!