FILOZOFIA – WROCŁAW

Słowo „Filozofia” pochodzi od greckich słów oznaczających „miłość do mądrości”. Filozofia posługuje się narzędziami logiki i rozumu, aby analizować sposoby, w jakie ludzie doświadczają świata. Uczy krytycznego myślenia, bliskiego czytania, jasnego pisania i analizy logicznej; używa ich do zrozumienia języka, którego używamy do opisu świata i naszego miejsca w nim. Różne obszary filozofii wyróżniają się zadawanymi pytaniami. Czy nasze zmysły dokładnie opisują rzeczywistość? Co sprawia, że ​​złe działania są złe? Jak powinniśmy żyć? Są to pytania filozoficzne, a filozofia uczy, w jaki sposób możemy zacząć na nie odpowiadać.

FILOZOFIA W MIEŚCIE WROCŁAW, POZNAŃ CZY WARSZAWA DAJE TE SAME KORZYŚCI

Studenci, którzy uczą się filozofii, czerpią z tego wiele korzyści. Narzędzia nauczane przez filozofię są bardzo przydatne w dalszej edukacji i zatrudnieniu. Pomimo pozornie abstrakcyjnego charakteru pytań, o które pytają filozofowie, filozofia filozofii narzędzi jest często poszukiwana przez pracodawców. Studenci filozofii uczą się, jak pisać jasno i uważnie, krytycznym okiem; uczono ich, aby dostrzegali złe rozumowanie i unikali tego w swoich pismach i pracy. Nic więc dziwnego, że studenci filozofii historycznie osiągali lepsze wyniki w testach takich jak LAT i GRR średnio, niż prawie każda inna dyscyplina. Wielu naszych studentów łączy studiowanie filozofii ze studiowaniem innych dyscyplin.

Najważniejszym powodem studiowania filozofii jest to, że ma ogromne i trwałe zainteresowanie. Wszyscy musimy odpowiedzieć sobie na pytania zadawane przez filozofów. W tym dziale uczniowie mogą nauczyć się zadawać pytania dobrze i jak możemy zacząć opracowywać odpowiedzi. Filozofia jest ważna, ale jest też niezwykle przyjemna, a nasz wydział obejmuje wielu nagradzanych nauczycieli, którzy sprawiają, że proces uczenia się o filozofii jest przyjemnością. Nasz wydział angażuje się w partycypacyjny styl nauczania, w którym uczniowie otrzymują narzędzia i możliwość rozwijania i wyrażania własnych poglądów filozoficznych.

Ci, którzy dopiero zaczynają filozofię, mogą mieć problem ze zrozumieniem tego, co robią filozofowie.

NIE MA CO FILOZOFOWAĆ. ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA ELS, TAKA PROSTA, TAKA POŻYTECZNA – WROCŁAW

Większość uczelni wyższych ceni sobie wprowadzenie w ich ramy zarządzania i funkcjonowania ELS. Elektroniczna legitymacja studencka ELS jest bardzo prosta w swym działaniu. Student wchodzi na uczelnię ELS pomaga w jego identyfikacji, student chce otworzyć szafkę w szatni, jego ELS jest rozpoznawany przez system i otwiera mu ją. student płaci przy pomocy ELS za obiad, za wypożyczenie książki w bibliotece. ELS jest bardzo wszechstronnym narzędziem ale przede wszystkim pomaga w identyfikacji osoby, która jej używa.

HOLOGRAM NA ELS

Elektroniczna legitymacja studencka ELS posiada naklejony do jednej ze stron hologram studencki, który jest często poszukiwany przez kolekcjonerów. Naklejka ELS jest trójwymiarowa i przykleja się ją na bardzo silny klej. Nalepki studenckie ELS wymienia się raz w roku, a odklejenie ich od legitymacji studenckiej ELS odbywa się przy użyciu strumienia ciepłego powietrza, np. z suszarki. Hologramy na legitymację ELS wraz legitymacją tworzą silne narzędzie, dzięki któremu student oszczędza dużo pieniędzy. Zniżki na przejazd pkp, zniżki na przejazd mzk, zniżki na bilet do kina, zniżki na bilet do muzeum, zniżki na bilet do teatru, zniżki na bilet na targi wystawowe, wszystko to możliwe jest dzięki ELS.

Naklejki studenckie na ELS 31.03.19. w sprzedaży! Tylko dla kolekcjonerów!