GEOGRAFIA I NAUKI O ŚRODOWISKU – GDAŃSK

Wbrew powszechnemu przekonaniu, geografia nie ma stopnia kolorowania. Nie całkiem tak. Geografia  to badanie ziemskich krajobrazów, ludzi, miejsc i środowisk.
W geografii są dwie podstawowe dziedziny: geografia człowieka, dlatego i jak ludzie żyją w określonych miejscach; i geografia fizyczna, która tworzy miejsca, w których ludzie się osiedlili.

GEOGRAFIA TO NIE TYLKO WARSZAWA, KRAKÓW, GDAŃSK, TO CAŁY ŚWIAT

Geografia uczy nas wszystkiego, według słów Paula McCartneya, świata, w którym żyjemy. Jest nauką o społeczeństwach świata i daje wgląd w gospodarki i kultury odległe od waszych.
Stary kasztan o „możliwych do przeniesienia umiejętnościach” został ponownie wypuszczony na dzisiejszy dzień jako dodatek do polerowania, ale pozostaje istotny. Geografia uczy, jak pracować w określonym terminie we własnym zakresie lub w zespole, a także jak oceniać dane.
Dowcipny żart w starożytnym sitcomie BBC Porridge polegał na tym, że studiowanie geografii prowadzi do jednej kariery – nauczyciela geografii. Nie tak teraz. Geografia ma wysoki wskaźnik szans absolwentów nauk społecznych.
Jeśli jesteś typem na otwartym powietrzu, dla którego główny lęk przed pójściem na uniwersytet jest zamknięty w klasie przez trzy lata, geografia fizyczna to dobry wybór. Będą liczne wycieczki terenowe.

Ocena odbywa się przez połączenie egzaminu i zajęć. Wiele działów geograficznych ma nieco więcej wyobraźni w swoich technikach, z podcastingiem, prezentacjami ustnymi i plakatami.
Czas kontaktu jest często niski, z dziesięciogodzinnym absolutnym maksimum w klasie. W przypadku rozpraw i pojedynczych prac projektowych powszechną praktyką jest praca z nauczycielami w trybie ne-to-one.

GEOGRAFIA I NAUKI O ŚRODOWISKU A ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA ELS – GDAŃSK

Dwa jakże odmienne światy, świat filatelistyki i świat akademicki ku zdziwieniu wielu przeplatają się ze sobą. Na pierwszy rzut oka nie bardzo wiadomo w którym miejscu, jednak po głębszym zastanowieniu widać jak na dłoni mały niepozorny element, który je ze sobą splata. Hologram na ELS, to wielkości znaczka pocztowego naklejka studencka, która odpowiada za bezpieczeństwo legitymacji, a także za jej autentyczność. Jednak dla świata kolekcjonerów nalepka studencka na ELS jest obiektem, który z dumą kolekcjonerzy wkładają do swych klaserów. Elektroniczna legitymacja studencka ELS to plastikowa karta, na którą hologram studencki ELS jest naklejany.

Widnieje na nim data ważności. Warte zaznaczenia jest, to że ELS jest trójwymiarowy, co dodatkowo podnosi jego wartość sentymentalną. Elektroniczna legitymacja studencka ELS to dokument, który w pierwszej kolejności odpowiada za identyfikację studenta, a dopiero później za otwieranie drzwi, za płacenie na stołówce za obiad, za wypożyczenie książek z biblioteki, czy też za odnotowanie obecności studenta na danym wykładzie poprzez zbliżenie ELS do specjalnego czytnika umiejscowionego przed wejściem na salę wykładową. Elektroniczna legitymacja studencka jest respektowana przez wszystkie większe miasta, takie jak Wrocław, Kraków, Poznań, Częstochowa, Bydgoszcz, Lublin, Toruń, Białystok, Rzeszów, Łódź, Kielce, Opole, Olsztyn, Sopot, Gdańsk, Gdynia, Szczecin. Wracając do naklejki na ELS to można ją kupić na jednej ze stron internetowych. Student korzystający z ELS ma prawo do licznych zniżek. Zniżki i ulgi na bilet pkp, zniżki i ulgi na bilet na basen, zniżki i ulgi na bilet do teatru, zniżki i ulgi na bilet mzk, zniżki i ulgi na bilet do kina, zniżki i ulgi na wejście na targi wystawowe.

Trójwymiarowe hologramy na ELS z nowej kolekcji 31.10.19. w sprzedaży od dziś!