GEOLOGIA – GDAŃSK

Geologia jest gałęzią badań naukowych, koncentrującą się na składzie litej ziemi i zmieniającym się w miarę upływu czasu ich składzie.
Daje wgląd w  historię Ziemi poprzez studiowanie  tektoniki płyt i dawnych klimatów. Geologia obejmuje również badanie, w jaki sposób można odkryć i wykorzystać minerały.

Jeśli jesteś fanem historii i geografii w szkole, geologia łączy w sobie najlepsze z obu światów. Badamy pochodzenie naszego nowoczesnego krajobrazu, jak odkrywamy, używamy i zarządzamy zasobami naturalnymi.
Geologia jest tematem dla ciekawskich ludzi. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o dynamice Ziemi, jej zasobach i ekonomii – o czym nie wszyscy wiedzą – to jest to dobry wybór.
Studenci, którzy lubią pracować na świeżym powietrzu, uznają tę dziedzinę nauk o ziemi za satysfakcjonujący obszar nauki. Wycieczki terenowe są czymś powszechnym, a nie rzadkim luksusem.
Geologia nie jest wąskim tematem, jest wiele do nauczenia. Studiowanie geologii obejmuje szeroki zakres tematów, w tym płyt tektonicznych, lodowce, powodzie, przepływ wód podziemnych – nawet ewolucję dinozaurów.
Niektóre z największych problemów, przed którymi stoi dziś świat, mogą rozwiązać geolodzy. Są w ciągłym zapotrzebowaniu na porady i badania na temat zagrożeń naturalnych, kurczących się zasobów i zmian klimatycznych.

WARSZAWA, KRAKÓW, GDAŃSK, GEOLOGIA POZWALA NA PODRÓŻE

Geologia obejmuje mieszankę prac praktycznych i pisemnych, oprócz typowego programu wykładów zaplanowanego na sześć do ośmiu godzin tygodniowo. Praca w terenie, w Wielkiej Brytanii i za granicą, jest kluczową częścią każdego roku wielu programów studiów. Egzaminy na koniec roku i rozprawy z ostatniego roku są powszechne.

Stopnie geologii uczą studentów wartościowych, możliwych do przekazania umiejętności, takich jak prezentacja, badania i komunikacja, a także szereg umiejętności geograficznych i naukowych mających zastosowanie do specjalistycznych zadań.
Szczególne obszary pracy obejmują inżynierię, geochemię i geofizykę, hydrologię, mudlogging, wiercenie i inżynierię mechaniczną, doradztwo i analizę, przetwarzanie danych i badanie.

KIERUNEK GEOLOGII TO DOBRY WYBÓR. TAK SAMO JAK ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA ELS – GDAŃSK

Hologramy studenckie są jednym z tych elementów ELS, które zupełnie czasem niezauważalne i niedoceniane robią tak zwaną czarną robotę. Naklejki na ELS są stworzone po to by chronić legitymację studencką przed sfałszowaniem. Nalepki studenckie ELS posiadają naniesioną laserowo datę ważności, która zmienia się wraz z początkiem każdego semestru, gdy to studenci mają obowiązek wymienić hologram na ELS. Elektroniczna legitymacja studencka ELS to plastikowa karta, podobna wyglądem do karty płatniczej. ELS odpowiada za identyfikację, ta musi być szybka i bezbłędna, aby poziom bezpieczeństwa na uczelni był na najwyższym z możliwych poziomów.

Elektroniczna legitymacja studencka ELS jest dla studenta także kartą oszczędnościową, gdyż dzięki niej student ma prawo do zniżek i ulg, takich jak ulgi i zniżki na przejazd pkp, ulgi i zniżki na przejazd mzk, ulgi i zniżki na bilet do kina, ulgi i zniżki na bilet do teatru, ulgi i zniżki na bilet do muzeum, ulgi i zniżki na bilet na basen, a także ulgi i zniżki na wejście na targi wystawowe. Wszystkie większe miasta Kraków, Poznań, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Częstochowa, Białystok, Warszawa, Lublin, Bydgoszcz, Rzeszów, Olsztyn, Kielce w pełni wspierają ulgi i zniżki, z których studenci korzystają na ich terenie.

Hologramy studenckie na ELS 31.10.19. w bardzo dobrej cenie!