GOŚCINNOŚĆ REKREACJA I TURYSTYKA – GDYNIA

Niniejszy przewodnik koncentruje się głównie na zarządzaniu hotelami w hotelach i turystyce. Należy pamiętać, że przedmiot ten może obejmować szeroki zakres kursów, takich jak Studia Dziedzictwa (ale może to być na przykład połączone z Archeologią lub Historią lub Sztuką), Podróż (ziemia, morze, powietrze), Zarządzanie wydarzeniami, Rekreacja i wypoczynek Studia i zarządzanie sportem (ale nie nauka i nauka samego sportu, która jest zawarta w Sports Sciences). Powinieneś wskazać konkretne obszary, które chcesz studiować i zbadać wariacje oferowane na różnych uniwersytetach.

Gościnność i turystyka należą do najszybciej rozwijających się globalnych branż, a nagrody dla utalentowanych i skoncentrowanych osób są wysokie.

NIE TYLKO WARSZAWA, KRAKÓW, OPOLE CZY WROCŁAW, TURYSTYKA OTWIERA PRZED TOBĄ CAŁY ŚWIAT

Wystawy, targi, korporacyjna gościnność, kolacje z nagrodami, konferencje i dni integracyjne mają cele biznesowe.

Będziesz potrzebował energii i entuzjazmu, ale gdy już zdobędziesz wiedzę i doświadczenie, możliwości będą nieograniczone!!!

Szczęśliwy wczasowicz jest tym, który powróci, więc bezproblemowe doświadczenie jest niezbędne w budowaniu lojalności wobec marki.
Ten typ kursu koncentruje się na dostarczaniu wiedzy i umiejętności biznesowych, aby móc pracować w sektorze, który obejmuje organizatorów wycieczek, biura podróży, sklepy internetowe, dostawców zakwaterowania, atrakcje turystyczne i tablice turystyczne.

Umiejętności, które będziesz rozwijać, obejmują wiedzę organizacyjną, komunikacyjną i operacyjną, zapewniając ci pewność, że potrafisz kształtować sytuację i osiągać sukcesy. Może to obejmować zarządzanie centrum konferencyjnym w Londynie lub opracowanie koncepcji nowego hotelu typu boutique w Nowym Jorku.

Zarówno nauczanie, jak i uczenie się będą ogólnie wzmacniane przez szeroki zakres metod mających na celu stymulowanie i zachęcanie do aktywnego uczestnictwa w różnych środowiskach edukacyjnych. Należą do nich seminaria, wykłady, warsztaty, studia przypadków biznesowych na żywo oraz wycieczki terenowe.

GOŚCINNOŚĆ DZIĘKI NIEJ TAKŻE JEST ODCZUWALNA – ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA ELS – GDYNIA

Uczelnie wyższe od lat starają się polepszyć funkcjonowanie studentów. Zwłaszcza kwestia rozładowania kolejek w dziekanacie była paląca. Elektroniczna legitymacja studencka na ELS nie dość, że przyczyniła się do rozwiązania tego problemu, to wprowadziła szereg bardzo pozytywnych zmian. Identyfikacja studenta dzięki ELS jest łatwiejsza i szybsza. Obecność na wykładach nie musi być sprawdzana stara metodą wyczytywania imion i nazwisk, gdyż student poprzez przyłożenie ELS do czytnika przed wejściem na salę odznacza swoją obecność na wykładzie. ELS wpływa na poprawę bezpieczeństwa, a także na podwyższenie poczucia komfortu na uczelni. Płacenie na stołówce za obiad, możliwość wypożyczenia książki w bibliotece, a także użycie ELS w celu otrzymania dostępu do szafki w szatni, to tylko jedne z wielu funkcji jakie posiada ELS.

Największą zaletą ELS jest to że student ma możliwość otrzymania dzięki niej zniżki i ulgi. ELS to zniżki na bilet do kina, zniżki na bilet na basen, zniżki na bilet do teatru, zniżki na bilet do muzeum, zniżki na bilet do teatru, ulgi na targi wystawowe i ulgi na bilet pkp i mzk. ELS oprócz zniżek i ulg, to także hologram studencki zwany przez kolekcjonerów naklejka studencka na ELS lub nalepka na ELS. Naklejki na ELS można kupić na stronach internetowych, które mają je w swej ofercie, a stron takich jest coraz więcej, gdyż popularność i popyt, który generują środowiska filatelistyczne wzrasta.

Nalepki studenckie na ELS z nowa datą wazności 31.10.19. Tylko dla kolekcjonerów!