HISTORIA ARCHITEKTURY – SZCZECIN

Historia architektury zagłębia się w specyfikę naszego dziedzictwa ekologicznego stworzonego przez człowieka. Jeśli masz apetyt na historię i chcesz zachować dziedzictwo kulturowe, zapoznaj się z możliwościami edukacji i kariery na tym kierunku.

Historia architektury należy do szerokiej kategorii nauk społecznych. Studiowanie historii architektury pomaga zrozumieć krajobraz i środowisko budowane w miastach, począwszy od czasów starożytnych i przechodząc do współczesnego życia. Zrozumienie takiej historii jest ważne w promowaniu uznania, w jaki sposób struktury otaczające wpływają na nasze życie w szerszym kontekście kulturowym.

HISTORIA ARCHITEKTURY – JAKIE DAJE MOŻLIWOŚCI

Ci, którzy specjalizują się w historii architektury, konserwacji budynków lub studiach architektury, mogą znaleźć możliwości w kilku zawodach po ukończeniu studiów. Podczas gdy do niektórych zawodów często potrzebny jest stopień doktora, takie jak stanowiska na poziomie akademickim, programy certyfikatów licencjackich są również oferowane w ramach konserwacji historycznej, co pozwala na praktyczne podejście do rzeczywistych projektów, takich jak przywracanie witraży w kościele .

Na wszystkich poziomach studenci zazwyczaj biorą udział w kursach obejmujących regionalną architekturę, takich jak struktury islamskie, greckie, rzymskie lub afrykańskie, a także architektury okresu, w tym starożytnych i współczesnych technik. Ponieważ ten obszar nauki wymaga obszernych badań w przeszłości, uczniowie muszą mieć lub być w stanie rozwijać dobrą komunikację, badania, umiejętność czytania i pisania.

ARCHITEKCI TAKŻE ZNAJĄ HISTORIĘ ELS. ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA ELS – SZCZECIN

Kolekcjonerzy znaczków pocztowych są dosyć wymagający jeśli chodzi o obiekt, który miałby trafić do ich kolekcji. Znaczki pocztowe nieco znudziły i usztywniły świat filatelistów dlatego nie dziwi fakt, iż tak chętnie sięgnęli oni po hologram studencki ELS jako nowy obiekt, który wypełni ich kolekcje w klaserach. Nalepki na legitymację studencką ELS stały się popularne z powodu ich wyglądu, są trójwymiarowe. Każda naklejka na ELS posiada naniesioną laserowo datę ważności. Jeśli elektroniczna legitymacja studencka ELS nie posiada ważnego hologramu studenckiego ELS, wówczas nie może być użyta jako klucz do szafek w szatni, czy też jako karta do otwierania poszczególnych drzwi do pomieszczeń uczelni. NIeważna legitymacja studencka ELS uniemożliwia studentowi korzystanie z licznych zniżek i ulg. Zniżki na bilety pkp, zniżki na bilety mzk, zniżki na basen, zniżki na bilet do muzeum, zniżki na bilet do teatru nie mogą zostać udzielone studentowi, który nie posiada ważnej legitymacji ELS.

Cała Polska akademicka, czyli uczelnie wyższe z takich miast jak: Wrocław, Katowice, Rzeszów, Lublin, Białystok, Toruń, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Szczecin, Bydgoszcz, Suwałki chwalą sobie wprowadzenie w struktury funkcjonowania ELS.

Hologramy studenckie ELS z nową datą 31.03.19. już w sprzedaży!