HOTELARSTWO – SZCZECIN

Aby odnieść sukces w Hotelarstwie, student musi stać się dobrym komunikatorem i aktywnie szukać informacji o tym, co dzieje się w hotelu, przemyśle i społeczeństwie. Jako dobry menedżer hotelu, będziesz bardzo uważnie obserwować każdy aspekt działalności – kuchnię, obsługę, sprzątanie, konserwację, recepcję itp. – a będziesz rozmawiał z personelem we wszystkich dziedzinach. Będziesz stale monitorował zadowolenie gości i radzi sobie z wieloma problemami, które pojawiają się w tym biznesie. Nawiążesz także i utrzymasz relacje z innymi osobami pracującymi w hotelarstwie, turystyce, mediach i społeczności, aby promować swój biznes, a także na bieżąco śledzić problemy, trendy i możliwości, które mogą wpłynąć na Twój biznes. To sprawia, że ​​zarządzanie hotelem jest ekscytującą, pełną wyzwań karierą.

Hotel to stały zakład z czterema lub więcej sypialniami i zwykle zawiera jakiś rodzaj stałego zakładu żywnościowego. To może być niewiele więcej niż hostel, oferujący minimum usług i standardów lub luksusowy obiekt z kompletną restauracją, kilkoma barami i salonami oraz szeregiem osobistych usług i udogodnień. Hotele różnią się znacznie pod względem wielkości, klientów, struktury biznesowej, usług i stylu. Niektóre mają na celu zaspokojenie określonych potrzeb (takich jak zapewnienie podstawowych usług i schludnych pokoi w pobliżu lotniska dla ludzi biznesu lub osób podróżujących w tranzycie), podczas gdy inne mają na celu odwołanie się do szerszego rynku, aby zachęcić do większego obłożenia i zapewnić bardziej równe obłożenie przez sezonowe lub inne zmiany (np. niskie sezony turystyczne).

WROCŁAW, OPOLE, WARSZAWA, STUDIUJĄC HOTELARSTWO ZNAJDZIESZ PRACĘ W KAŻDYM MIEŚCIE

Hotel jest jak małe królestwo, a prowadzenie go to ciężka praca, wymagająca dbałości o szczegóły w wielu dziedzinach. Tak, jest to stresująca praca, a do jej utrzymania potrzebny jest poziom wytrzymałości psychicznej i fizycznej. Na wszystkie aspekty gościnności i turystyki wpływa wiele czynników, które są po prostu poza twoją kontrolą: pogoda, niepokoje polityczne lub spokój, trendy ekonomiczne, problemy społeczne i trendy.

ZA NOC W HOTELU TEŻ NIĄ ZAPŁACISZ. ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA ELS – SZCZECIN

Studenci posiadający elektroniczną legitymację studencką ELS mogą liczyć na szereg ulg i zniżek. Elektorniczna legitymacja studencka ELS upoważnia studenta do zniżki na bilet pkp, zniżki na bilet mzk, zniżki na bilet na basen, zniżki na bilet do teatru, zniżki na bilet do muzeum, zniżki na bilet na targi wystawowe. ELS jest przede wszystkim dokumentem, dzięki któremu student może zostać zidentyfikowany. Każdy student ma obowiązek posiadać przy sobie ważny ELS przez cały czas przebywania na uczelni.

Ważność ELS jest widzialna poprzez hologram studencki, który widnieje na jej tylnej części. Hologram na ELS jest trójwymiarowy i jest łasym kąskiem dla wszystkich kolekcjonerów z takich miast Polski jak Warszawa, Kraków, Kielce, Toruń, Częstochowa, Rzeszów, Lublin, Biłgoraj, Szczecin, Koszalin, Białystok, Sopot, Gdańsk, Gdynia. Nalepka na ELS zwana także Naklejka na ELS jest trójwymiarowa, a figura jaką przedstawia to prostokąt. Hologram ELS jest podobny wymiarami do znaczka pocztowego, stąd też kolekcjonerzy bez problemu umiejscawiają ją w klaserach tam gdzie do tej pory wkładali znaczki pocztowe.

Naklejki studenckie ELS 31.03.19. w bardzo promocyjnej cenie. Kup już teraz,  nie zwlekaj!