IBERYSTYKA – WROCŁAW

Hiszpańskie studia zagraniczne dostarczyły wyjątkowych doświadczeń edukacyjnych w historycznym mieście Sewilla, w Hiszpanii od 1969 roku. Od tego czasu Iberystyka rozwinęła się do dostarczania programów w Alicante i Barcelonie w Hiszpanii; Córdoba, Argentyna; San Juan, Puerto Rico i Hawana, Kuba.

Iberystyka zachęca do poszerzenia swojego światopoglądu poprzez zanurzenie w tej fascynującej nauce. Dzięki silnemu zaangażowaniu w uczciwość akademicką i naciskowi na osobisty rozwój, kierunek Iberystyki zyskał reputację najwyższej jakości i wartości studiów.

Misją Iberystyki jest promowanie dogłębnego zrozumienia krajów hiszpańskojęzycznych poprzez specjalnie zaprojektowane i rygorystyczne akademickie programy edukacyjne na poziomie uniwersyteckim i kulturalnym. Wszyscy uczniowie przekraczają granice kulturowe, aby żyć jako członkowie innej kultury, a tym samym poznawać innych, gdy uczą się o sobie.

IBERYSTYKA – CZEGO SIĘ NAUCZYSZ

Iberystykę uważa się za zróżnicowane ciało studenckie wzbogacane przez indywidualne doświadczenie, które prowadzi uczniów do uczenia się o innych, gdy uczą się jednocześnie o sobie. Zgodnie z misją Iberystyki, aby zachęcać uczniów do przekraczania granic kulturowych, studia hiszpańskie promują równość szans w programach i nie dyskryminują na podstawie rasy, religii, pochodzenia etnicznego, pochodzenia narodowego, wieku, sprawności fizycznej, płci, orientacji seksualnej lub innych cech. Iberystyka to nauka wiary w kształcenie studentów w zakresie tolerancji kulturowej i wrażliwości, akceptacji różnic, inkluzywności i tego, jak różnorodność jest postrzegana w innych kulturach.

„Iberia” jest synonimem mobilności i przepraw, a jej strony pełne są opowieści o ludziach, którzy przychodzą i odchodzą, opuszczają, a potem wracają, od przedromańskich terytoriów, narodów i handlu, po konfluencje kultur żydowskich, islamskich i azjatyckich; od portugalskich oceanicznych i afrykańskich przedsięwzięć niewolniczych i handlowych, po galicyjskie emigracje przez Atlantyk; od handlu śródziemnomorskiego z Katalonii i Balearów, po współczesne konflikty o autonomiczne języki regionalne.

Iberia przedstawia więc coś w rodzaju paradoksu: podczas gdy model nacjonalistyczny nie jest w stanie i nie jest w stanie oddać sprawiedliwości wielowymiarowemu zakresowi zagadnień półwyspu, niemniej jednak zbieżność tak ogromnych różnic kulturowych wydaje się zapraszać do konceptualizacji „tożsamości” iberyjskiej wyróżniającej się od tych rozwijających się w reszta Europy.

BARCELONA, MADRYT, WARSZAWA, KRAKÓW, POZNAŃ, CZĘSTOCHOWA, POLSKA, HISZPANIA. ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA ELS JEST ZNANA WŚRÓD KOLEKCJONERÓW Z CAŁEGO ŚWIATA

Elektroniczna legitymacja studencka ELS jest kojarzona z dwiema rzeczami, a są to zniżki dla studenta na pkp, zniżki na bilet mzk, zniżki na bilet do kina, zniżki na bilet na basen, zniżki na bilet do muzeum, zniżki na bilet do teatru i ulgi na bilet na targi wystawowe. Elektroniczna legitymacja studencka ELS w głównej mierze jest do tego, by bezpieczeństwo na uczelni było zwiększone. Ma to miejsce, jeśli student, czy też osoba pracująca na uczelni wyższej jest łatwa do zidentyfikowania. Kolejną rzeczą z którą kojarzona jest ELS jest hologram studencki na ELS, zwany także naklejka na ELS lub nalepka studencka na ELS. Hologramy studenckie ELS są chętnie kolekcjonowane przez licznych w naszym kraju filatelistów. Miasta takie jak Warszawa, Kraków, Olsztyn, Lublin, Częstochowa, Bydgoszcz, Toruń, Rzeszów, Kielce, Sopot, Koszalin, Szczecin, Wrocław tętnią życiem kolekcjonerskim, a jednym z tego przykładów jest właśnie hologram studencki ELS.

Hologramy studenckie na legitymację ELS z najnowszej kolekcji 31.03.19. już w sprzedaży!