INŻYNIERIA BIOLOGICZNA – KRAKÓW

Inżynieria biologiczna jest obszarem interdyscyplinarnym, koncentrującym się na stosowaniu zasad inżynierii do analizy systemów biologicznych i rozwiązywania problemów w łączeniu takich systemów – roślin, zwierząt lub drobnoustrojów – z zaprojektowanymi przez człowieka maszynami, strukturami, procesami i oprzyrządowaniem. Rewolucja biologiczna wciąż się rozwija i wpływa na nas wszystkich. Ludzka manipulacja genami wpływa na prawie wszystkie zasoby żywności w Ameryce Północnej. Rośliny i zwierzęta są już definiowane na zasadzie molekularnej. Organizmy żywe mogą być teraz analizowane, mierzone i „konstruowane” jak nigdy dotąd. Projektowane „błędy” są produkowane w celu wzmocnienia procesów biologicznych. Zmiany te w dalszym ciągu redefiniują nasze badania i programy dla absolwentów, które nadal podkreślają biologiczne, środowiskowe i inżynierii żywności i włókien. Nasze powiązania z rolnictwem i systemami żywnościowymi pozostają, ale nowoczesne rolnictwo jest pod dużym wpływem biotechnologii, a nasze związki z rolnictwem odzwierciedlają ten fakt.

Podstawowym celem jest projektowanie technologii, która działa w harmonii z biologią żywych systemów. W wielu przypadkach obecnie dostępna wiedza jest niewystarczająca do wspierania projektowania inżynieryjnego żywności i procesów biologicznych. W związku z tym większa podstawowa wiedza na temat biologii i jej potencjalnych zastosowań jest również przedmiotem zainteresowania inżyniera biologa.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA ELS TO NIE BIOLOGIA TO WYŻSZA INŻYNIERIA – KRAKÓW

Wszystkie uczelnie z takich miast Wrocław, Kraków, Poznań, Lublin, Toruń, Bydgoszcz, Częstochowa, Sopot, Opole, Kielce, Rzeszów, Białystok, Warszawa posiadają na swych uczelniach dokument identyfikacyjny ELS, czyli elektroniczna legitymacja studencka. Jej zalety są niezliczone, jest modyfikowalna, można do niej dołączać wciąż to nowe funkcje. Standardowo ELS posiada funkcję logowania się na sali wykładowej, otwierania bramek wejściowych, otwierania szafek w szatni, otwierania drzwi na stołówkę, na halę sportową i na siłownię. Elektroniczna legitymacja studencka ELS to także szereg zniżek i ulg. Ulga na bilet do kina, ulga na bilet pkp, ulga na bilet mzk, ulga na bilet do teatru, ulga na bilet do muzeum, ulga na wejście na targi wystawowe oraz ulga na basen.

INŻYNIERIA BIOLOGICZNA TO TWÓJ KIERUNEK? NIEWAŻNE CZY TO WARSZAWA, POZNAŃ CZY CHORZÓW, OTRZYMASZ LEGITYMACJĘ ELS I HOLOGRAM STUDENCKI

ELS to także hologram studencki, który pełni rolę strażnika autentyczności legitymacji i pilnuje daty ważności nalepki na ELS. Data jest naniesiona laserowo, a sama naklejka studencka ELS jest trójwymiarowa. Hologram studencki na legitymację ELS można kupić na jednej ze stron internetowych, które tym się trudnią.

Naklejki na legitymację studencką ELS z nowej kolekcji 31.03.19 od ręki Warszawa!