INŻYNIERIA BIOMEDYCZNA – KRAKÓW

Rewolucja biologiczna tego stulecia spowodowała wzrost zapotrzebowania na inżynierów, którzy potrafią stawić czoła lokalnym, krajowym i globalnym wyzwaniom, łącząc siłę zasad inżynierii z ciągle rozwijającą się nauką o biologii. Jeśli masz silne zdolności matematyczne i naukowe oraz zainteresowanie rozwiązywaniem problemów inżynieryjnych związanych z żywymi systemami, warto rozważyć

Jeśli młodego człowieka interesuje rozwiązywanie problemów inżynieryjnych związanych ze zdrowiem ludzkim, to powinien on rozważyć studia na kierunku, który jest rozwijający i obejmuje obszar inżynierii biomedycznej. Zintegrowane, interdyscyplinarne przedsięwzięcie, IB łączy inżynieryjne i medyczne dziedziny, aby zaspokoić XXI-wieczne potrzeby przemysłu biomedycznego skoncentrowanego na urządzeniach medycznych i farmaceutykach. Inżynierowie biomedyczni odkrywają i stosują zasady i metody inżynieryjne w szerokim zakresie problemów w medycynie, w tym diagnozowaniu biologicznych źródeł choroby i projektowaniu biokompatybilnych i żywych materiałów, protez, implantów chirurgicznych, sztucznych narządów, kontrolowanych systemów dostarczania leków i technologii regeneracyjnych do kontroli / rozszerzyć proces leczenia.

INŻYNIERIA BIOMEDYCZNA – CO PO STUDIACH

Jako inżynier biomedyczny absolwent studiów inżynierii biomedycznej będzie pracował nad zmianami chemicznymi i przetwarzaniem chemicznym. Może opracować sposoby produkcji chemikaliów lub zaprojektować, zbudować i obsługiwać zakład produkcji leków biomedycznych. Może szukać nowych źródeł energii, pracować nad oczyszczeniem środowiska lub opracowywać nowe materiały, takie jak polimery i ceramika biomedyczna. Inżynierowie biomedyczni zajmują się produkcją wszelkiego rodzaju leków, w tym leków, które nie zawierają sztucznych tekstyliów, przetworzonej żywności i antybiotyków. Inżynierowie biomedyczni pracują również w nowych obszarach biotechnologii, w tym w projektowaniu nowych metod zwalczania chorób zagrażających życiu i skuteczniejszych sposobów dostarczania leków.

LEK NA NIEPORZĄDEK I BRAK POCZUCIA BEZPIECZEŃSTWA. ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA ELS NA KIERUNKU INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ – KRAKÓW

Wszystko czego człowiekowi potrzeba, to ład, spokój i porządek. Uczelnia jest dosyć dużym obiektem, na którym codziennie funkcjonuje tysiące ludzi. Funkcjonowanie w takim obiekcie jest trudne dlatego też uczelnie z miast Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Kielce, Białystok, Częstochowa, Olsztyn, Toruń, Bydgoszcz, wprowadziły na uczelnie wyższe publiczne ELS. Elektroniczna legitymacja studencka ELS to dokument tożsamości, karta do otwierania drzwi, karta do logowania się na auli wykładowej, karta do dokonywania zakupów na stołówce, w bibliotece, karta parkingowa, a także karta dzięki której student może kupić bilet pkp i mzk ze zniżką. Zniżka na basen, zniżka na bilet do teatru, zniżka na bilet do kina, zniżka na bilet do muzeum, zniżka na wejście na targi wystawowe, to wszystko jest możliwe dzięki posiadaniu legitymacji studenckiej ELS. Elektroniczna legitymacja studencka ELS, to nie tylko plastikowa karta, ale także, a może i przede wszystkim hologram na ELS. Ta nalepka studencka jest wielkości znaczka pocztowego, dlatego filateliści z całego kraju chętnie wkładają je do swoich klaserów zamiast właśnie znaczków. Nalepkę na legitymacje studencką można kupić na jednej ze stron internetowych.

Hologramy studenckie na legitymację ELS z nowej kolekcji 31.03.19 w sprzedaży od dziś!