INŻYNIERIA BUDOWLANA – KRAKÓW

Inżynierowie budowlani to innowatorzy, twórcy i przedsiębiorcy. Projektują i
budować budynki, mosty, tamy, kolejki górskie, a nawet sceny dźwiękowe dla rocka
kołnierz sutanny i togi. Opracowują złożone systemy, takie jak transport i zaopatrzenie w wodę sieci lub systemy informacyjne do projektowania i zarządzania inżynierią
a także opracowują szeroko pojęte projektowanie. Projektują również systemy uzdatniania wody i oczyszczania ścieków projekty remediacji odpadów niebezpiecznych, które chronią środowisko.

Budownictwo lądowe  to dziedzina, która zajmuje się projektowaniem, budową i utrzymaniem sztucznych produktów i konstrukcji, w tym dróg, mostów, kanałów, zapór, budynków i innych elementów.
Ustanowiony jako druga duża gałąź inżynieryjna po inżynierii wojskowej, nazwa ma na celu odróżnienie go jako nie-zbrojownego. Większość inżynierii lądowej jest finansowana przez rząd centralny.

INŻYNIERIA BUDOWLANA, CZYM ZAJMUJE SIĘ INŻYNIER BUDOWLANY?

Jako inżynier budowlany absolwent studiów Inżynierii budowlanej odgrywa kluczową rolę w planowaniu, konstruowaniu i utrzymywaniu środowiska fizycznego, w tym budynków, systemów transportowych oraz zbierania i uzdatniania wody.
Inżynieria lądowa jest jednym z najbardziej różnorodnych zawodów. Absolwenci zaczynają angażować się we wszystko, od planowania i projektowania systemów transportu po poprawę efektywności energetycznej budynków.
Inżynieria lądowa powinna być rozważana, jeśli absolwent chce budować nowe i skomplikowane rzeczy.

INNOWACYJNA ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA ELS – WYŻSZA SZKOŁA INŻYNIERII

Niemalże wszystkie uczelnie z takich miast jak: Wrocław, Kraków, Poznań, Białystok, Warszawa, Kielce, Rzeszów, Częstochowa, Bydgoszcz, Lublin, Toruń, Olsztyn, Sopot, Gdańsk, Gdynia wprowadziły w swoje mury ELS. Elektroniczna legitymacja studencka odpowiada przede wszystkim za identyfikację studenta, który jest w jej posiadaniu. ELS to także karta, która umożliwia studentowi poruszanie się po uczelni. Dzięki ELS student może kupić obiad na stołówce i skorzystać z usług biblioteki, np. może coś wydrukować. Elektroniczna legitymacja studencka ELS jest także kartą do logowania się na danym wykładzie, dzięki czemu wykładowca nie musi sprawdzać listy obecności, gdyż cała lista osób obecnych na wykładzie wyświetla mu się na komputerze. Legitymacja ELS zawiera hologram studencki, który pełni rolę strażnika daty ważności i autentyczności legitymacji studenckiej ELS. Nalepka studencka ELS jest wielkości znaczka pocztowego dzięki czemu kolekcjonerzy naklejki studenckiej ELS mogą w łatwy sposób, nie zmieniając klasera umieścić go miejscu przeznaczonym pierwotnie dla znaczka pocztowego. Naklejki ELS, czy też jak kto woli nalepki studenckie na legitymacje ELS są trójwymiarowe i tym bardziej przyciągają uwagę kolekcjonerów. Posiadacz elektronicznej legitymacji studenckiej ELS z ważnym hologramem na ELS może korzystać ze zniżki na bilet pkp, zniżki na bilet mzk, zniżki na bilet na basen, zniżki na bilet do kina, zniżki na bilet do muzeum, zniżki na bilet do teatru, a także zniżki na wejście na targi wystawowe.

Hologramy studenckie ELS 31.10.19 tylko dla kolekcjonerów!