INŻYNIERIA CHEMICZNA

Inżynieria chemiczna stosuje nauki fizyczne, takie jak chemia i fizyka, wraz z naukami przyrodniczymi, takimi jak biologia, wraz z matematyką i ekonomią do produkcji chemikaliów, materiałów i energii.
Współcześni  inżynierowie chemicy  zajmują się głównie przetwarzaniem surowców na bardziej przydatne przedmioty. Zajmują się również pionierskimi technikami, takimi jak nanotechnologia i bioinżynieria.

Inżynierowie chemicy nie tylko znają chemię, inżynierię, materiałoznawstwo i IT; uczą się także o ekonomice, zarządzaniu i bezpieczeństwie współczesnej nauki.
Inżynierowie chemicy są jednym z najbardziej pracowitych ludzi na współczesnym rynku. Inżynieria chemiczna jest również jedną z najlepiej płatnych profesji w Polsce.
Inżynieria chemiczna otwiera wiele możliwości kariery. Absolwenci mogą zrobić wszystko, od przełomowych badań naukowych, do pracy jako inżynier w terenie lub zajmowania stanowiska kierowniczego wyższego szczebla.
Nawet ci absolwenci, którzy zdecydują się nie przyjmować pracy bezpośrednio związanej z inżynierią chemiczną, mają duże szanse na zatrudnienie ze względu na doświadczenie w rozwiązywaniu problemów oraz dobre umiejętności analityczne i zarządcze.

WARSZAWA, WROCŁAW, OPOLE, KRAKÓW – INŻYNIERIA CHEMICZNA PRZYDA SIĘ WSZĘDZIE

Inżynierowie chemicy, mówiąc wprost, zmieniają świat. Większość przedmiotów używanych przez ludzi na co dzień wymaga znajomości inżynierii chemicznej. Inżynierowie chemicy pomagają zakończyć głód, choroby i ubóstwo.

Większość uniwersytetów posiada ciągłą ocenę w postaci esejów i raportów modułowych. Inne mają projekty projektowe i badawcze, które są oceniane na podstawie pisemnych raportów i prezentacji. Egzaminy pisemne odbywają się pod koniec każdego semestru na prawie wszystkich kursach.

Istnieje ekscytujący zakres nauczanych tytułów magisterskich i stopni badawczych na poziomie podyplomowym.
Przykłady obejmują mgr inżynierii chemicznej, inżynierii biochemicznej, chemii teoretycznej, automatyki przemysłowej, inżynierii polimerów i inżynierii naftowej.

Z CHEMIĄ TEŻ MA COŚ WSPÓLNEGO, ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA ELS – SZCZECIN

Elektroniczna legitymacja studencka ELS to innowacyjna plastikowa karta, która w połączeniu z naklejka na ELS ma olbrzymią moc sprawczą. ELS przyczynia się do szeregu udogodnień, które w pierwszej kolejności odczuwa student. Elektroniczna legitymacja studencka ELS to karta klucz, to karta płatnicza, to karta parkingowa ale przede wszystkim legitymacja studencka to identyfikator. ELS to także zniżki i ulgi takie jak: ulga na bilet na basen, ulga na bilet do kina, ulga na bilet do muzeum, ulga na bilet do teatru, zniżka na bilet mzk i zniżka na bilet pkp. ELS stała się także ważnym obiektem dla kolekcjonerów, którzy chętnie kupują hologramy studenckie na ELS. Nalepki na ELS są wymiarów znaczka pocztowego więc dla filatelisty to żaden problem zmieścić je w tym samym klaserze, do którego wkłada on znaczki. Naklejki studenckie na legitymację studencką ELS są trójwymiarowe i często zwracają uwagę osób postronnych, np. w sklepie. Nalepki ELS usuwa się z legitymacji ELS przy pomocy suszarki do włosów, gdyż klej na który są przyklejane jest bardzo mocny i potrzeba strumienia ciepłego powietrza by go rozrzedzić.

Cała Polska kolekcjonuje hologramy studenckie ELS! Miasta takie jak: Katowice, Wrocław, Szczecin, Rzeszów, Częstochowa, Lublin, Bydgoszcz, Olsztyn, Białystok, Toruń, Sopot, Gdańsk, Gdynia, Poznań w pełni respektują używanie przez studentów legitymacji ELS na swoim terenie.

Nalepki studenckie ELS 31.03.19. tylko teraz w super cenie! Oferta dla kolekcjonerów!