INŻYNIERIA ELEKTRYCZNA I KOMPUTEROWA – SZCZECIN

Inżynierowie sprawiają, że świat staje się lepszym miejscem; biorą niewyraźny pomysł i przekształcają go w coś prawdziwego. Wykorzystują matematykę i naukę do rozwiązywania problemów i tworzenia nowych produktów i usług. Jako inżynier elektryk i informatyk będziesz pracował w sercu najszybciej rozwijającej się technologii, jaką kiedykolwiek widziała ludzkość. Wykorzystasz nanoelektronikę, komputery i nowe kryształy fotoniczne, aby stworzyć biomedyczne instrumenty, które ratują życie i nowe systemy robotyczne, które mogą przeszukiwać miejsca katastrofy lub zdalnie eksplorować inne planety. Stworzysz urządzenia i systemy, które zbierają energię słońca, wiatru i morza, i przekazują je do sieci energetycznej, która wspiera współczesną cywilizację.

Program Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej (ECE) przygotowuje Cię do szerokiej gamy studiów inżynieryjnych i opcji kariery, w tym biznesu, inżynierii biomedycznej, sprzętu komputerowego, przemysłu lotniczego, oprogramowania komputerowego, chipów nanoelektronicznych, fotoniki, nanotechnologii, robotyki i pozyskiwania energii słonecznej i dystrybucja.

Niemal wszystko, czego używamy i na co polegamy w naszym codziennym życiu, ma element elektryczny – od kuchenki mikrofalowej, która podgrzewa nasze jedzenie, do gier komputerowych, w które gramy, do telefonu komórkowego, którego używamy, aby pozostać w kontakcie. Wykorzystując energię elektryczną i światło (fotony), inżynierowie elektrycy wykorzystują specjalistyczne umiejętności inżynierskie do projektowania, produkcji, aplikacji, instalacji i eksploatacji produktów i systemów elektrycznych.

INŻYNIERIA ELEKTRYCZNA – WARSZAWA, LUBLIN, ŁÓDZ, SPRAWDŹ CZY NA TWOJEJ UCZELNI SĄ INTERESUJĄCE CIĘ BADANIA

Technologię elektryczną można łączyć z innymi dziedzinami inżynierii, takimi jak inżynieria mechaniczna i inżynieria biomedyczna, projektując urządzenia diagnostyczne i sztuczne kończyny. Inżynieria elektryczna oferuje szeroki zakres badań w takich dziedzinach, jak komunikacja, kontrola systemów, inżynieria biomedyczna, elektromagnetyka, fotonika, elektronika i systemy energetyczne.

Program inżynierii komputerowej pozwala studentom skupić swoje studia w dziedzinie komputerów, które ich najbardziej interesują. Wydział ECE znajduje się na Wydziale Nauk Stosowanych i Inżynierii na większości uniwersytetów. W ten sposób uczniowie poznają się bardzo dobrze – uczęszczają na te same zajęcia, współpracują w laboratoriach i tworzą projekty z kolegami z inżynierii.

KIERUNEK INŻYNIERII ELEKTRYCZNEJ I KOMPUTEROWEJ, A ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA ELS – SZCZECIN

Elektroniczna legitymacja studencka ELS zostaje wydana każdemu studentowi tuż po zakończeniu procesu rekrutacji. Z dniem pierwszych wykładów student musi przynieść ze sobą elektroniczną legitymację studencką ELS w przeciwnym razie zostanie z uczelni wyproszony. ELS umożliwia studentom otwieranie szafek w szatni, otwieranie poszczególnych pomieszczeń, takich jak sala wykładowa, sala sportowa, biblioteka, oraz uiszczanie opłaty na stołówce. Elektroniczna legitymacja studencka ELS jest ważna z tytułu oszczędności jakie idą za studentem z racji jej okazania. Student ma prawo kupić bilet pkp ze zniżką, bilet mzk ze zniżką, bilet na basen ze zniżką, bilet do kina ze zniżką, bilet do teatru ze zniżką, bilet do muzeum ze zniżką, a także bilet na targi wystawowe ze zniżką i to niezależnie czy jest z miasta Warszawa, Kielce, Częstochowa, Bydgoszcz, Toruń, Kraków, Lublin, Białystok, Rzeszów, Sopot, Gdańsk, Gdynia, czy też z miasta Poznań. ELS posiada hologram studenckie, który chętnie zbierają kolekcjonerzy. Zamieniają oni znaczki pocztowe na hologramy studenckie ELS, które wyszukiwane są w internecie jako: nalepka studencka els, a także jako naklejka na legitymację studencką els.

Hologramy na legitymacje studencką ELS 31.03.19 Zamów już dziś!