INŻYNIERIA LOTNICZA I PRODUKCYJNA – SZCZECIN

W inżynierii lotniczej chodzi o samoloty – o to, jak powstają w powietrzu i tam zostają. Chodzi o ich projekt, konstrukcję i moc. W pięcioletnim kursie uzyskasz praktyczne podstawy.
W  międzyczasie inżynieria wytwarzania jest dyscypliną  inżynieryjną , a nie jedną dziedziną budowy i konserwacji, ale z różnymi  praktykami i dziedzinami, w tym badaniami inżynieryjnymi.

INŻYNIERIA LOTNICZA I PRODUKCYJNA TO NIE TYLKO WARSZAWA, WROCŁAW CZY GDAŃSK

Umiejętność tworzenia bardzo złożonych maszyn nie jest umiejętnością zdobytą przez wszystkich – a właściwie mało kto. Otrzymasz od podstaw wszystko, czego potrzebujesz, od technologii, przez przetwarzanie, po zarządzanie.
Produkcja to konkurencyjny rynek globalny, który nagradza tych, którzy mają umiejętności i determinację, z dużymi początkami i doskonałymi szansami awansu.
Ponieważ inżynieria jest globalnym przemysłem, najlepsze kursy mogą oferować rok za granicą. Szansa na naukę w Indiach, Chinach, Europie czy USA to tylko jedna z nich.
Stopnie inżynierii również skupiają się głównie na biznesie i elementach zarządzania, a nie na praktycznym elemencie łączenia rzeczy. Będziesz dobrze przygotowany do założenia własnej firmy.
Współpraca interdyscyplinarna jest bardzo powszechna, więc nie obawiaj się, że zbyt wcześnie zostanie ona przeniesiona do jednego obszaru. Moduły w innych dziedzinach inżynierii są zwykle oferowane.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA ELS. INŻYNIERIA WYSOKICH LOTÓW – SZCZECIN

Uczelnie wyższe w naszym kraju mocno skupiają się na poprawie funkcjonowania studenta na uczelni. Pragną by ten odczuł realnie poprawę w tej kwestii. Problemem do niedawna były długie kolejki w dziekanacie. Legitymacje studenckie wykonane z papieru potrafiły szybko ulec zniszczeniu. Dlatego nie dziwi fakt, iż uczelnie wyższe z takich miast jak Wrocław, Warszawa, Kraków, Lublin, Częstochowa, Bydgoszcz, Częstochowa, Koszalin, Zamość, Katowice, Rzeszów, Poznań, Toruń, Białystok, Sopot, Opole, Kielce, Suwałki, Łódź wprowadziły na uczelnie publiczne ELS. Elektroniczna legitymacja studencka ELS jest w pierwszym zamierzeniu legitymacją, która umożliwia identyfikację osoby, która jest w jej posiadaniu. Funkcji poza identyfikacją, które można przypisać ELS jest całe spektrum. ELS to karta klucz, która umożliwia wejście do wielu pomieszczeń, takich jak biblioteka, księgarnia, siłownia, stołówka, gdzie zresztą student dzięki ELS może dokonać płatności za obiad. Elektroniczna legitymacja studencka ELS umożliwia także odnotowanie obecności studenta na wykładzie, co znacznie wydłuża sam wykład, gdyż wykładowca nie musi sprawdzać obecności osobiście. Wystarczy, że student przyłoży do czytnika umiejscowionego przed wejściem na salę swoją ELS, a system zapisze go jako osoba obecna, co widoczne będzie na komputerze wykładowcy. Innowacja w postaci ELS nie zawęża się jedynie do plastikowej karty, którą ELS w rzeczywistości jest, ale także wychodzi poza jej obszar. Hologram studencki na ELS, bo o nim tu mowa jest trójwymiarowy i posiada naniesioną laserowo datę ważności bez której legitymacja studencka ELS jest nieważna. Naklejki na ELS czy też jak nazywają hologram studencki studenci nalepki studenckie na ELS stały się także modne w świecie filatelistyki, gdzie rzesza kolekcjonerów z dumą wkłada je do swoich klaserów. Zniżki dzięki ELS jakie przysługują studentom, to dodatkowy walor ELS, a są to: zniżki na bilet do kina, zniżki na bilet na basen, zniżki na bilet do muzeum, zniżki na bilet do teatru, zniżki na bilet na targi wystawowe, zniżki na bilet pkp i mzk.

My kochamy hologramy my mamy hologramy! ELS 31.03.19. w sprzedaży od dziś!