INŻYNIERIA MATERIAŁOWA – SZCZECIN

Podczas studiowania materiałów znajdują się elementy fizyki, matematyki, biologii i chemii, wszystkie nauczane w spójny i niezależny sposób w ramach kursu. To daje różnorodne i stymulujące wrażenia, dając narzędzia do prawdziwej zmiany w przemyśle i badaniach. Niektóre z najważniejszych obecnie tematów to biomateriały, nanomateriały, zaawansowana produkcja, inteligentne materiały, kompozyty, wytwarzanie i magazynowanie energii, zielone i zrównoważone materiały.

Zdolność do tworzenia nowych materiałów i ulepszania istniejących materiałów jest kluczem do wielu postępów w dziedzinach nauki i inżynierii, czy to w przemyśle, czy w organizacjach badawczych. Liczba absolwentów materiałów jest mniejsza niż w przypadku innych dyscyplin, co w połączeniu z silną potrzebą przemysłu i badań dla tych osób oznacza, że ​​większość studentów otrzymuje dobrą pracę w ostatnim roku. Niektóre z firm, które zatrudniają absolwentów to: Airbus, Arthur Andersen, Alcoa, BASF, Bluescope Steel, BHP Biliton, CSIRO, Dow, DSTO, Esso, Exxon Mobil, Ford, Holden, Huntsman Chemical, Kraft, Moldflow, Maunsell, Melbourne Woda, Nissan, Orica, Olex Kable, Qenos, Telstra, Smith and Nephew, Toyota i Webforge, żeby wymienić tylko kilka.

WARSZAWA, WROCŁAW, GDYNIA – INŻYNIERIA MATERIAŁOWA POZWOLI CI WYBIERAĆ GDZIE CHCESZ PRACOWAĆ

Często czytamy w gazecie o braku umiejętności w firmach technologicznych na całym świecie. Ze względu na wielodyscyplinarny charakter inżynierii materiałowej lub nauki o materiałach, oprócz innych podstawowych umiejętności, takich jak zarządzanie, umiejętności prezentacji, bezpieczeństwo i higiena pracy, student zyska szereg umiejętności i wiedzy naukowej i technicznej. Miejsca pracy, które otrzymują absolwenci, obejmują menedżerów zakładów, naukowców, dyrektorów generalnych, konsultantów, rzeczników patentowych kierowników ds. Rozwoju biznesu.

Nauka o materiałach i inżynieria materiałowa jest kluczowym aspektem większości firm na całym świecie. W wyścigu, aby rzeczy były mocniejsze, tańsze, lżejsze, bardziej funkcjonalne i bardziej zrównoważone, manipulacja materiałami, ich właściwościami i procesami jest kluczowa. Oznacza to, że absolwenci w tej dziedzinie mogą pracować lub prowadzić badania w większości krajów świata.

PLASTIK TO IDEALNY MATERIAŁ DLA LEGITYMACJI STUDENCKIEJ ELS – SZCZECIN

Student idąc na uczelnię wyższą oczekuje wysokiego poziomu nauczania, a także komfortu w sferze jego funkcjonowania na uczelni. Do niedawna wszelki komfort był zarezerwowany dla pracowników, student musiał swoje odstać w kolejce w dziekanacie. Dziś wszystko się zmieniło i zarówno student jak i pracownik uczelni odczuwa komfort przebywania w budynku niejednej uczelni z takich miast jak: Kraków, Poznań, Częstochowa, Wrocław, Bydgoszcz, Lublin, Toruń, Białystok, Rzeszów, Katowice, Białystok, Kielce, Sopot, Olsztyn, Gdańsk. Wszystko za sprawą ELS.

Elektroniczna legitymacja studencka ELS w pełni zrewolucjonizowała życie studenta. ELS pełni rolę identyfikatora, pomaga w otwieraniu wielu pomieszczeń uczelni, student dzięki ELS odnotowuje swoją obecność na wykładzie. ELS to także szereg ulg i zniżek. Ulgi na bilet do kina, ulgi na bilet pkp, ulgi na bilet mzk, ulgi na bilet do teatru, ulgi na bilet do muzeum, ulgi na bilet na basen. Wszystko to dzięki ELS. Elektroniczna legitymacja studencka ELS nie byłaby ważna i te wszystkie ulgi i zniżki możliwe gdyby nie hologram studencki ELS, zwany także naklejka na ELS lub nalepka studencka ELS. Kolekcjonerzy z całego kraju poszukują ELS w internecie i kupują je na stronach internetowych do tego przeznaczonych.

Nalepki studenckie na ELS 31.03.19. w super cenie! Kup teraz, jutro może być za późno!