INŻYNIERIA MECHANICZNA

Inżynieria mechaniczna  to dyscyplina, która stosuje zasady  inżynierii w projektowaniu, analizie,  produkcji i konserwacji maszyn i technik produkcji mechanicznej.
InżMech jest gałęzią edukacji inżynierskiej, która istnieje od najdłuższego okresu. W dzisiejszych czasach, obok tradycyjnego praktycznego zastosowania technik, wiele opiera się na symulacjach komputerowych.

Jednym z najbardziej ekspansywnych i lukratywnych dziedzin inżynierii jest dzisiaj inżynieria mechaniczna. W związku z rosnącymi drapaczami chmur we wszystkich częściach świata, stale rosnącymi wymaganiami mieszkaniowymi, inżynierowie mechów są cenioną rasą.

INŻYNIERIA MECHANICZNA WARSZAWA, WROCŁAW CZY GDYNIA, UMIEJĘTNOŚCI TE SAME

Student inżynierii mechanicznej uzyskuje bardzo szeroki zestaw umiejętności. Aplikacje komputerowe, elektryczność, konstrukcje, matematyka, fizyka, projektowanie – w zasadzie znajomość prawie każdego innego rodzaju inżynierii.
Jest uważany za jeden z najtrudniejszych dostępnych studiów licencjackich. Gdy uczniowie przepchną się przez podstawy programowe, okazują się zdolni do najbardziej profesjonalnych wyzwań.
W późniejszych latach stopień InżMech pozwala na wiele rozgałęzień i eksploracji opcji. Niektórzy zajmują się inżynierią lotniczą, projektowaniem silników, robotyką, produkcją, a nawet projektowaniem parków rozrywki.
Inżynieria mechaniczna to tak szybko zmieniająca się dziedzina, że ​​możesz badać rzeczy w ostatnim roku, które w pierwszym roku uważane były za prawie niewykonalne (ktoś z drukarkami 3D?). Jeśli to cię podnieci, daj MECHEngowi poważną myśl.

Metody nauczania dla większości kursów obejmują wykłady, seminaria, ćwiczenia i sesje laboratoryjne poparte zajęciami projektowymi i warsztatami praktycznymi.
Metody oceny są zwykle podzielone na egzaminy i ocenę ciągłą, takie jak raporty, ćwiczenia komputerowe, laboratoria i eseje.

Inżynieria mechaniczna często wymaga wysokich ocen wejścia.
Zawsze sprawdzaj wymagania wstępne na wybranym uniwersytecie lub kursie college’u, który Cię interesuje.

ELS TEŻ STWORZYŁ INŻYNIER. ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA ELS – SZCZECIN

Elektroniczna legitymacja studencka ELS wprowadziła uczelnie wyższe na wyższy poziom funkcjonowania. Studenci chwalą sobie przede wszystkim ELS za jej zniżki i ulgi. Dzięki ELS student ma prawo do zniżki na bilet pkp, zniżki na bilet mzk, zniżki na bilet do kina, zniżki na bilet na basen, zniżki na bilet do muzeum, zniżki na bilet do teatru, a także na ulgi przy wejściu na targi wystawowe. Elektroniczna legitymacja studencka ELS jest znana w całym kraju i w pełni respektują ją Poznań, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Lublin, Bydgoszcz, Toruń, Częstochowa, Białystok, Kielce, Tarnobrzeg, Sopot, Poznań, Wrocław.

Bez ELS student nie ma prawa przebywać na terenie uczelni. Elektroniczna legitymacja studencka ELS jest co prawda głównie dokumentem , który pomaga w identyfikacji studenta. Jednak jej wielofunkcyjność jest wręcz porażająca. Otwieranie drzwi, logowanie się do systemu ELS, sprawdzanie zajęć, egzaminów, to wszystko sprawia, że student odczuwa wysoki poziom komfortu. ELS umożliwia studentowi korzystanie z biblioteki, drukarki, parkingu, hali sportowej bez większych ograniczeń. Mówiąc o ELS należy także pamiętać, że ELS bez naklejki studenckiej na ELS jest nieważna. Nalepki studenckie ELS są do kupienia w internecie, jednak tylko przez kolekcjonerów. Student musi wymienić hologram studencki ELS raz w roku, w dniu kiedy zaczyna się nowy semestr.

Nalepki studenckie na ELS z nową datą ważności 31.03.19. w sprzedaży od dziś!