INŻYNIERIA ŚRODOWISKA – KRAKÓW

Inżynieria środowiska jest poddziedziną inżynierii, która zajmuje się ochroną i zachowaniem środowiska i zasobów środowiska, a także ochroną ludności przed zagrożeniami środowiskowymi. Inżynierowie środowiska badają wzrost populacji i monitorują jakość powietrza i wody. Zajmują się ograniczaniem zanieczyszczenia środowiska i zwalczaniem skutków globalnego ocieplenia wśród wielu innych tematów.

Szkolenie towarzyszące w zakresie oczyszczania ścieków komunalnych dotyczy zanieczyszczeń występujących w zwykłych ściekach miejskich oraz procesów i procedur chemicznych i biologicznych wymaganych do przekształcenia go w wodę, która może być bezpiecznie uwolniona z powrotem do środowiska.

INŻYNIERIA ŚRODOWISKA – WARSZAWA, KRAKÓW, RZESZÓW, CZEGO UCZĄ NA TYM KIERUNKU?

W Szkole Inżynierii Cywilnej i Ochrony Środowiska  nieustannie poszukiwane są nowe sposoby rozwoju nauki inżynieryjnej dla poprawy człowieczeństwa. Wydziały uczelni wyższych składają się z ekspertów w swoich dziedzinach, którzy dzięki doskonałości w nauczaniu i innowacyjnych badaniach inspirują nas do przekraczania granic wyobraźni. Nasi uczniowie należą do najzdolniejszych i najciężej pracują i nie boją się podejmować ryzyka intelektualnego w nadziei na dokonanie nowych odkryć, które zbudują lepszą przyszłość. Nasz kompetentny personel jest zaangażowany w zapewnienie wysokiej jakości wsparcia technicznego i administracyjnego, przy jednoczesnym dążeniu do ulepszania programów, urządzeń i zasobów uczelni, które trudnią się w nauczaniu o inżynierii środowiska. Dlatego nie powinno dziwić, że programy te znajdują się w ścisłej czołówce w kraju.

Programy i najnowsze badania, które koncentrują się na trzech głównych kierunkach studiów: infrastrukturze cywilnej , środowisku oraz systemach inżynieryjnych i zarządzaniu są napikowane profesjonalizmem i ogromną wiedzą.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA ELS NA KIERUNKU INŻYNIERII ŚRODOWISKA – KRAKÓW

Większość uczelni wyższych borykało się do niedawna z chaosem organizacyjnym, a co za tym idzie także chaosem w sferze funkcjonowania studentów i pracowników. Po długich latach oczekiwania na rozwiązanie problemu, pojawiło się światełko w tunelu. Elektroniczna legitymacja studencka ELS bo o niej mowa w kontekście poprawy funkcjonowania na uczelni i studentów i pracowników jest to karta, przy pomocy której łatwo zidentyfikować osobę, która ją posiada. ELS umożliwia studentowi otwieranie różnych pomieszczeń w tym wejścia głównego. Zbliżenie ELS do czytnika kart sprawia, iż system rozpoznawczy ELS doprowadza do odblokowania zamka. ELS umożliwia studentowi korzystanie z biblioteki i stołówki, gdzie student przy jej pomocy może uiścić opłatę.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA – NA JAKIE ZNIŻKI MOŻESZ LICZYĆ

Elektroniczna legitymacja studencka ELS pomaga studentowi w uzyskaniu zniżek na przejazd pkp, zniżki na bilet mzk, zniżki na wejście do kina, zniżki na basen, zniżki do teatru, zniżki do muzeum, zniżki na liczne targi wystawowe. Największe miasta w Polsce Warszawa, Kraków, Bydgoszcz, Lublin, Toruń, Częstochowa, Toruń, Koszalin, Kielce, Białystok, Poznań zleciły dziekanom uczelni, które znajdują się na ich terenie wprowadzenie legitymacji studenckiej ELS, gdyż korzyści jakie płyną z tytułu jej używania są niepodważalne. ELS to nie tylko plastikowa karta ale także hologram studencki ELS, który widnieje na jednej ze stron legitymacji. Nalepka na ELS pełni funkcję strażnika autentyczności i ważności legitymacji. Naklejki studenckie na ELS posiadają naniesioną laserowo datę ważności 31.03.19. Hologramy studenckie na legitymację studencką ELS stały się nie lada rarytasem dla kolekcjonerów z całego kraju. Nalepki na ELS zajmują miejsce wysłużonych znaczków pocztowych.

Hologramy studenckie ELS z nową datą 31.03.19 już w sprzedaży!