JĘZYKOZNAWSTWO – GDYNIA

Niemal wszystko, co ludzie robią, to w pewnym momencie język, czy to kupowanie kawy, przewodniczenie posiedzeniom zarządu czy zawieranie znajomości. Jest niezbędny dla ludzkiego społeczeństwa i dążeń.
Ludzie często myślą, że językoznawstwo wymaga nauki języków. W rzeczywistości chodzi o zrozumienie działania języka. Dlaczego mamy różne języki? Dlaczego zmieniają się z czasem? Jaki jest najlepszy sposób na naukę lub nauczenie języka? W jaki sposób język literatury różni się od innych rodzajów języka?
Stopień lingwistyki łączy naukę języka z problemami świata rzeczywistego i ich rozwiązaniami. Może więc przygotować Cię do różnych karier.

Rozwiniesz umiejętności analizy danych i prezentacji, krytycznego myślenia oraz wykorzystania statystyk i informatyki.

Zadania zajęć obejmują raporty, eseje, krótkie testy, sesje plakatowe i prezentacje ustne.
Oficjalne egzaminy obejmują krótkie pytania, eseje i analizę danych.
Studenci są często zobowiązani do sporządzania ostatnich sprawozdań z projektu i rozpraw.

Istnieje wiele powiązanych kursów, z których najbardziej popularne to lingwistyka połączona z językiem angielskim, literaturą angielską, twórczym pisaniem lub nowoczesnym językiem.

Wymagania wstępne różnią się w zależności od uniwersytetu lub uczelni i kursu. Upewnij się, że potwierdzasz, co jest dla wybranej instytucji.

WARSZAWA, KRAKÓW, GDAŃSK, JĘZYKOZNAWSTWO DAJE WIELE MOŻLIWOŚCI, WYBIERZ, GDZIE BĘDZIESZ PRACOWAĆ

Absolwenci lingwistyki przeszli na szeroką gamę udanych karier, od względnie zawodowych, takich jak logopedia lub nauczanie języka angielskiego, po typowe zawody, takie jak zarządzanie czy public relations.
Stopień lingwistyki rozwija umiejętności w zakresie analizy i prezentacji danych, krytycznego myślenia oraz wykorzystania statystyk i informatyki. Ta wiedza jest cenna dla kariery zawodowej w zakresie edukacji, nauczania języków (w szczególności wielomilionowego nauczania języka angielskiego), terapii mowy, a także technologii informacyjnej, zarządzania, środków masowego przekazu, twórczości, pracy socjalnej i poradnictwa.

ZNAĆ JĘZYKI TO PODSTAWA, ZBIERAĆ HOLOGRAMY STUDENCKIE NA ELS TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ. ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA ELS – GDYNIA

Elektroniczna legitymacja studencka ELS posiada wiele zalet, niektóre z nich wybiegają daleko poza obszar uczelni wyższej. ELS posiada naklejony na jedną ze stron hologram studencki, który kolekcjonerzy wyszukują w internecie wpisując następujące słowa: nalepka na ELS, nalepka studencka na ELS, naklejka studencka na ELS. Świat filatelistyki jest mocno skoncentrowany na pozyskiwaniu naklejki ELS, gdyż jest ona trójwymiarowa i posiada naniesioną laserowo datę ważności. Co do studentów, to chwalą sobie oni nie same hologramy na ELS ale całą legitymację studencką na ELS.

Głównym powodem dla którego legitymacja studencka ELS jest tak chwalona jest fakt, iż studentom przysługują zniżki i ulgi z tytułu jej używania. Co ciekawe miasta takie jak Wrocław, Częstochowa, Lublin, Toruń, Bydgoszcz, Rzeszów, Kraków, Sopot, Gdańsk, Gdynia, Olsztyn, Białystok, Warszawa, Szczecin, Poznań, w pełni wspierają projekt udzielania studentom zniżek. Ulgi na bilet do kina, ulgi na bilet do muzeum, ulgi na bilet na wystawowe targi, ulgi na bilet na basen, ulgi na bilet na pks, ulgi na bilet pkp, ulgi na bilet mzk, oto szereg ulg i zniżek, z których studenci dzięki ELS mają pełne prawo korzystania.

Nalepki studenckie na ELS 31.10.19. są już do kupienia! Kup już teraz!