KINEMATOGRAFIA – GDAŃSK

Zakres możliwych kursów, które wchodzą w zakres Dramatu, Tańca i Kinematografii, jest daleko idący. Ten obszar nauki nie sprowadza się do działania, tańca i reżyserii. Możesz robić zdjęcia, efekty wizualne i dźwiękowe, historię fotografii, animację, balet, historię tańca, choreografię, studia teatralne, projektowanie szaf, teatr świata, a nawet sztukę cyrkową.

Oczywiście Dramat, Taniec i Kino są koncepcjami, które są istotne na całym świecie. Zdobywając dyplom z fotografii, Twoja możliwość podróżowania jest nieograniczona. Jeśli uzyskasz dyplom z produkcji filmowej, możesz kręcić filmy na całym świecie. Jeśli jesteś aktorem, podróż jest częścią pracy. Stopnie Dramatu, Tańca i Kinematografii oferują zatem studentom międzynarodowy rynek pracy, po ukończeniu studiów.

KRAKÓW, ŁÓDŹ, WARSZAWA – KINEMATOGRAFIA OTWIERA PRZED TOBĄ ŚWIAT

Istnieją również kursy Dramatu, Tańca i Kinematografii, które oferują rok nauki za granicą w ramach kursu.

Historia i filmoznawstwo , fotografia i filmoznawstwo , teatr i język angielski , taniec i teatr , aktorstwo i muzyka  to tylko niektóre z potencjalnych wspólnych kursów z wyróżnieniem w dziedzinie dramatu, tańca i kinematografii. Ten obszar nauki jest idealny do mieszania się z innym kierunkiem studiów, w szczególności z humanistyką, takim jak historia i język angielski, ponieważ przedmioty takie jak film, fotografia, dramat i teatr mają silny kontekst historyczny i literacki. Lepsze zrozumienie tego kontekstu może przynieść korzyść tylko uczniowi.

Sztuka często zdobywa się na uczniom, twierdząc, że nie mają one zastosowania w świecie rzeczywistym. Wręcz przeciwnie, umiejętności filmowe, takie jak fotografia i umiejętność tworzenia filmu, są często najlepiej wykorzystywane w rzeczywistych sytuacjach, nie tylko w fikcji. Oznacza to, że możesz wykorzystać umiejętności, których student uczy się w dziennikarstwie, fotografować konflikty, uchwycić prawdziwe ludzkie doświadczenie.

Dla niektórych może się to wydawać oczywiste, ale dostarczanie dramaturgii i sztuk performatywnych jest częścią przeciętnego ludzkiego doświadczenia.

KOLEKCJONERZY Z KINEMATOGRAFII ZBIERAJĄ HOLOGRAMY STUDENCKIE ELS. ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA ELS – GDAŃSK

Elektroniczna legitymacja studencka ELS to w pierwszej linii identyfikator, dzięki któremu możliwa jest identyfikacja studenta, który przebywa na terenie uczelni. ELS to szereg udogodnień zarówno dla studentów jak i osób pracujących na uczelni. ELS umożliwia korzystanie z biblioteki i stołówki gdzie przyczynia się do transakcji bezgotówkowej. ELS to szereg zniżek takich jak zniżka na bilet kolei pkp, zniżka na bilet linii mzk, zniżka na bilet na basen, zniżka na bilet do kina, zniżka na bilet do teatru, zniżka na bilet do muzeum, zniżka na bilet na targi wystawowe.

Wszystkie zniżki i ulgi, które przysługują studentom dzięki posiadaniu ELS są w pełni respektowane przez największe miasta w Polsce, czyli przez Kraków, Wrocław, Szczecin, Poznań, Gdańsk, Gdynia, Lublin, Białystok, Rzeszów, Sopot, Kielce, Toruń, Bydgoszcz. Elektroniczna legitymacja studencka ELS posiada hologram studencki na ELS, który jest obiektem chętnie kolekcjonowanym przez licznych w naszym kraju filatelistów. Kupują oni naklejki studenckie ELS na jednej ze stron internetowych, które trudnią się ich sprzedażą. Nalepki studenckie na ELS są wielkości znaczków pocztowych i z łatwością mieszczą się w miejscach przeznaczonych na znaczki.

Hologramy studenckie ELS 31.10.19. w bardzo przyzwoitej cenie już w sprzedaży!