KREATYWNE PISANIE – KIELCE

Twórczość Kreatywnego Pisania obejmuje wszystkie aspekty pisania, od fikcji po literaturę faktu, poezję, pisanie scenariuszy, hermetyzację mnóstwa różnych stylów, aby pomóc Ci rozwijać się jako pisarz.

We wcześniejszych etapach pisania na poziomie kreatywnym nacisk zostanie położony na stworzenie solidnej bazy umiejętności, które można wykorzystać we wszystkich gatunkach. Wśród kluczowych umiejętności, które zdobędziesz na tym etapie, będzie umiejętność konstruktywnej krytyki pracy innych i ciebie.
Raczej nie będzie zaskakujące, że będziesz rozwijać swoje umiejętności jako pisarz. Pod koniec studiów zazwyczaj będziesz miał możliwość skorzystania z bardziej specjalistycznych modułów, które pomogą ci doskonalić swój statek w wybranym przez ciebie środowisku.

WARSZAWA, KRAKÓW, GDAŃSK, KREATYWNE PISANIE BĘDZIE PRZYDATNE WSZĘDZIE

Nieliczne stopnie uniwersyteckie będą miały zawartość kursu równie interesującą, angażującą i przyjemną jak stopień pisania kreatywnego. W końcu większość z nas lubi spędzać wolny czas czytając lub oglądając nasze ulubione filmy i programy telewizyjne, ale w stopniu kreatywnym te zajęcia nagle stają się istotne dla edukacji! Już nikt nie powinien czuć się winny, że spędzasz dzień czytając powieść od deski do deski, zamiast siedzieć przy laptopie, pisząc esej.

Ogólnie rzecz biorąc, większość stopni pisania na piśmie będzie wymagać od kandydatów co najmniej jednego lub dwóch poziomów A, z których jeden powinien być w języku angielskim lub innym pokrewnym temacie.

Twórcze pisanie na studiach podyplomowych daje bogactwo możliwości. Możesz studiować sam przedmiot jako MA, możesz połączyć go z innymi przedmiotami lub możesz skupić się na bardziej konkretnym obszarze literatury – literatura dziecięca i komiksy to tylko dwa przykłady.

Poniżej znajduje się lista możliwych ścieżek kariery – niektóre oczywiste, niektóre mniej – dla absolwenta Kreatywnego Pisania:

  • Autor
  • Copywriter
  • Oficer prasowy
  • Pisarz podróżniczy
  • Dziennikarz
  • nauczyciel angielskiego
  • Konsultant marki
  • Praca społeczna
  • Marketing

KREATYWNA I BARDZO PRZYDATNA. ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA ELS – KIELCE

Uczelnie z takich miast jak Wrocław, Poznań, Łódź, Koszalin, Szczecin, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Białystok, Toruń, Bydgoszcz, Rzeszów, Częstochowa, Lublin, Kraków uznała ELS za fenomen i w pełni poparła ideę korzystania z ELS przez studentów w takich miejscach jak kino, teatr, muzeum, targi wystawowe, basen miejski, linie pkp i mzk, gdzie studenci dzięki ELS mają prawo skorzystać z licznych zniżek i ulg. Elektroniczna legitymacja studencka ELS służy przede wszystkim do tego by identyfikować osobę, która jest w jej posiadaniu. ELS to także karta dzięki której student odnotuje swoją obecność na wykładzie, co znacznie go wydłuży, gdyż wykładowca nie traci czasu na sprawdzanie listy obecności.

ELS to także karta klucz, która otwiera szafki w szatni, udostępnia wejście na halę sportową, do szatni, a także na stołówkę, gdzie ELS może posłużyć jako karta płatnicza. Elektroniczna legitymacja studencka ELS posiada jeden bardzo ważny element, który jest ważny nie tylko dla studentów, ale także dla kolekcjonerów. Hologramy studenckie na ELS przypominają wielkością znaczek pocztowy, a dodatkowo nalepki studenckie na ELS są trójwymiarowe. Nalepki ELS przyklejane są raz w roku w dniu 31.10.19. rozpoczęcia semestru. Naklejka na ELS usuwana jest dosyć niekonwencjonalny sposób, gdyż trzeba ją usuwać przy użyciu suszarki do włosów, która ciepłym strumieniem powietrza rozrzedza klej.

Naklejki studenckie na ELS 31.10.19. w bardzo dobrej cenie. Tylko dla kolekcjonerów!