KRYMINOLOGIA – GDAŃSK

Kryminologia (od łacińskiego crīmen, „oskarżenie” i grecki -λογία, -logia) jest naukowym badaniem zachowań przestępczych, na poziomie indywidualnym, społecznym i naturalnym oraz w jaki sposób można nim zarządzać, kontrolować i zapobiegać.
Kryminologia podlega wielu dyscyplinom, opierając się na socjologii, psychologii, psychiatrii i antropologii społecznej, a także podlega prawu karnemu. Termin został po raz pierwszy ukuty we Włoszech w 1885 roku.

Oferuje dogłębne spojrzenie na współczesną przestępczość i kary oraz na to, dlaczego niektóre grupy mogą być ofiarami społecznymi.
Mocno związane z prawem, studiując związek między łamaniem prawa a budową prawa – dobre dla osób zainteresowanych prawem, ale chcące bardziej specyficznego obszaru studiów.

KRYMINOLOGIA POZWALA NA WYBRANIE MIEJSCA PRACY, WARSZAWA, KRAKÓW, ŁÓDŹ, PRACUJ GDZIE CHCESZ

Większość kursów ma całkowitą swobodę wyboru modułów w zakresie zainteresowań kryminologicznych.

Jako poziom niszowy często występuje wysoki stosunek liczby studentów do liczby pracowników, dlatego wiele wydziałów specjalizuje się w nauczaniu w małych grupach, co oznacza większy dostęp do wiedzy i doświadczenia niż na kursach o wielu stopniach.

Istnieją możliwości studiowania za granicą jako podwójny dyplom z językiem obcym lub wyjazd zagraniczny w celu zbadania, w jaki sposób przestępczość jest analizowana w innych krajach.

Zakres podsumowań (praca, która zalicza się do końcowej klasyfikacji) i kształcący (prace mające na celu poprawę zamierzonych efektów uczenia się). Większość to eseje oparte na kilku egzaminach pisemnych. Rozprawa jest fakultatywna lub obowiązkowa na większości kursów trzeciego roku.

Wymagania wstępne będą zależeć od instytucji i kursu, o którym mowa.
Zawsze potwierdzaj wymagania wstępne dla danego uniwersytetu / kursu, który cię interesuje.

Jakie są oferty pracy? Istnieje ekscytujący zakres nauczanych tytułów magisterskich i stopni badawczych na poziomie podyplomowym.

Stopnie kryminologii uczą uczniów cennych umiejętności, takich jak prezentacja, badania i komunikacja. Szczególne obszary pracy obejmują policję, więzienia i systemy probacyjne, organizacje społeczne i charytatywne, agencje rządowe oraz dalsze badania akademickie.

TU NIE MA CZEGO SIĘ DOSZUKIWAĆ, HOLOGRAMY STUDENCKIE ELS TO CZYSTA KORZYŚĆ. ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA ELS – GDAŃSK

Uczelnie wyższe z takich miast jak Warszawa, Kraków, Częstochowa, Lublin, Bydgoszcz, Toruń, Białystok, Koszalin, Kielce, Łódź, Rzeszów, Sopot, Gdańsk, Gdynia wprowadziły na uczelnie wyższe publiczne ELS w jednym celu, a jest nim poprawa komunikacji między uczelnią, a studentem. Elektroniczna legitymacja studencka ELS pomaga w znacznym stopniu podnieść bezpieczeństwo na uczelni. Szybka Identyfikacja studenta, to jeden z warunków utrzymania wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Jeśli jakiś student nie posiada przy sobie ELS z ważnym hologramem studenckim, wówczas może zostać poproszony o opuszczenie uczelni.

Hologramy studenckie na ELS przypominają wymiarami znaczki pocztowe, dlatego też stały się ważnym elementem dla kolekcjonerów. Naklejki na ELS są trójwymiarowe i dlatego przyciągają uwagę osób postronnych. Nalepki na ELS przyklejane są do legitymacji na bardzo mocny klej, co znacznie utrudnia ich usunięcie. Elektorniczna legitymacja studencka ELS wraz z hologramem ELS tworzy potężne narzędzie, dzięki któremu student ma prawo do ulg i zniżek. Dzięki ELS studentowi przysługują ulgi na przejazd liniami pkp, ulgi na poruszanie się komunikacją mzk, ulgi na wejście do kina, ulgi na wejście do muzeum, ulgi na wejście do teatru, ulgi na wejście na targi wystawowe, ulgi na wejście na basen.

Naklejki studenckie na ELS 31.10.19. tylko dla kolekcjonerów w bardzo dobrej cenie!