MATEMATYKA – SZCZECIN

Niektóre z najbardziej cenionych i dumnych osiągnięć cywilizacji są całkowicie zależne od matematyki. Samoloty latające płynnie w powietrzu, wysoka dostępność złożonych leków, nawet komputer, z którego teraz korzystasz: wszystkie te coraz ważniejsze towary opierają się na używaniu i badaniu liczb. Spójrz na ludzi, którzy wykorzystali matematykę, aby rozwinąć interesy ludzkości w  artykule Top 5 najbardziej wpływowych matematyków . Jeśli masz się zatrzymać i pomyśleć przez kilka minut, staje się nieuchronnie jasne, że matematyka jest dość dobrze nierozerwalnie związana z życiem, jakie znamy.

WARSZAWA, SZCZECIN, GDAŃSK – GDZIE STUDIOWAĆ MATEMATYKĘ

Matematyka jest dość neutralnym tematem i dlatego łatwo można ją połączyć z innymi kursami, można ją też studiować na wielu uczelniach np. w Warszawie, Wrocławiu czy Gdyni.  Wspólne wyróżnienia, takie jak matematyka i historia, matematyka i język angielski, matematyka i hiszpański lub matematyka i muzyka to tylko kilka z coraz szerszej gamy dostępnych kursów matematycznych. Ten bogaty wybór obszarów badań pokazuje, że stopień matematyki nie musi być wyłącznie liczbowy, ale może obejmować sztukę, aby zaoferować literackie, muzyczne lub naukowe pożywienie. Co więcej, istnieje możliwość studiowania za granicą z wieloma instytucjami, co widać na naszym  kursorze wyboru.

Zestaw umiejętności matematyka nie wyczerpuje się, gdy wyprowadzą się z królestwa liczbowego. Fasetki studenta, które są rozwijane podczas matematyki są łatwo ekstrapolowane na inne sytuacje i obszary. Na przykład myśl racjonalna i logiczna jest czymś, co jest wymagane w wielu dziedzinach, czy to w wymiarze moralnym, czy też w karierze. Ponadto wysoki poziom poznania niezbędny do zrozumienia złożonych teorii i zasad matematycznych jest atutem, który na wiele sposobów przyniesie korzyści jednostce.

Absolwenci matematyki zarabiają przeciętnie znacznie więcej niż średnia pensja początkowa. Głównym motywem dla wielu studentów do studiowania określonych przedmiotów jest to, że potencjalne wynagrodzenie jest wyraźnym czynnikiem dodatkowym w matematyce, wspomaganym wszechstronnym charakterem umiejętności.

HOLOGRAM ELS + LEGITYMACJA ELS = ZNIŻKA. ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA ELS – SZCZECIN

Matematyka to dosyć wymagający kierunek studiów. Trochę inaczej rzecz ma się z elektroniczną legitymacją studencką ELS. Jedyne czego ELS od studenta wymaga, to to by ten o niej nie zapomniał wychodząc z domu. Elektroniczna legitymacja studencka ELS jest przede wszystkim dokumentem, dzięki któremu możliwa jest identyfikacja studenta. Każdy pracownik uczelni wyższej ma prawo poprosić studenta o okazanie ELS, jeśli student tego nie uczyni, może zostać wówczas poproszony o opuszczenie uczelni. ELS umożliwia odnotowanie obecności na zajęciach, umożliwia korzystanie z biblioteki, ze stołówki, gdzie student może używać ELS jak karty płatniczej.

Studenci dzięki ELS mają prawo do licznych zniżek i ulg. Zniżki na przejazd mzk, pkp, zniżki na wejście do kina, zniżki na wejście do teatru, zniżki na wejście do muzeum, zniżki na wejście na basen, zniżki na wejście na targi wystawowe. Wszystko to jest możliwe dzięki ELS. Jednak należy pamiętać, że ELS jako plastikowa karta i tylko karta nie ma mocy sprawczej. Każda legitymacja studencka ELS posiada naklejony na jednej ze stron hologram studencki, który posiada naniesioną laserowo datę ważności. Nalepka na ELS stała się obiektem poszukiwań przez licznych w polsce kolekcjonerów. Filateliści z miasta Poznań, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Białystok, Toruń, Bydgoszcz, Lublin, Rzeszów, Katowice, Olsztyn, Koszalin, Kielce wymieniają się między sobą informacjami gdzie i kiedy pojawi się nowy hologram studencki ELS.

Nalepki studenckie ELS 31.03.19. w bardzo przystępnej cenie, już w sprzedaży!