MEDIA I KOMUNIKACJA

Coraz większą popularność zyskują kierunki studiów nad mediami i komunikacją.

Blog, Twitter, Pinterest, zanim większość ludzi wiedziała, co te słowa oznaczają studenci mediów i komunikacji wiedzieli z chwilą rozpoczęcia pierwszego wykładu.

Komunikacja, w tej czy innej formie, była podstawową częścią nauk społecznych w Cornell od jej powstania. Dzięki studiom nad nauką, mediami i technologią studenci w Departamencie Komunikacji są w stanie zbadać szybko zmieniający się krajobraz komunikacji. Studenci w Departamencie Komunikacji uczą się rozumieć odbiorców, kształtować wiadomości i kontaktować się z osobami i technologiami .

Komunikacja to proces zaangażowany przez ludzi, między ludźmi i mający na celu wywieranie wpływu na ludzi. Dzieje się to w rzeczywistych kontekstach społecznych: społecznościach, organizacjach, zespołach, narodach, społeczeństwach. Dzieje się tak za pomocą technologii informatycznych, które same są wytworem świata społecznego. Studenci zyskają teoretyczną siłę i metodologiczny rygor nauk społecznych, a także nauczą się, a nawet wezmą udział w ugruntowanych, empirycznych badaniach dotyczących najbardziej palących problemów społecznych w ciągu dnia. Konkretne tematy, które studenci kierunków komunikacyjnych są tak różnorodne, jak wykładowcy i studenci, którzy badają te obszary w projektach i szkoleniach z zakresu komunikacji.

POZNAŃ, KRAKÓW, GDYNIA -SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ MIEĆ STAŻ NA KIERUNKU MEDIA I KOMUNIKACJA

Specjaliści ds. Komunikacji biorą udział w stażach akademickich i innych doświadczeniach, w tym w Laboratorium Projektów Integracyjnych, w ramach którego studenci uczą się, w jaki sposób technologia może pomóc w zapewnieniu zdrowszego, bardziej towarzyskiego i refleksyjnego życia.

Program komunikacyjny oferuje studentom możliwość poznania szerokości pola i rozwinięcia głębi zrozumienia w wybranym obszarze zainteresowania.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA ELS. NOWA ODSŁONA KOMUNIKACJI NA KIERUNKU MEDIA I KOMUNIKACJA

Elektroniczna legitymacja studencka ELS w znaczny sposób poprawiła komunikację między studentami, a uczelnią. Przyczyniła się do wzrostu komfortu korzystania z licznych usług na uczelni, które są niezbędne dla studenta i jego życia akademickiego. ELS to plastikowa karta o wielkości karty bankomatowej. Posiada hologram studencki, który wskazuje na datę ważności legitymacji studenckiej. Elektroniczna legitymacja studencka ELS jest przydatna przy licznych zakupach i korzystaniu z różnych usług. Posiadając ELS, student może kupić bilet pkp ze zniżką, bilet mzk ze zniżką, bilet na basen ze zniżką, bilet do kina ze zniżką, bilet do teatru ze zniżką, bilet na targi wystawowe ze zniżką. Nie ważne gdzie student się uda, miasta Warszawa, Katowice, Olsztyn, Toruń, Gdańsk, Gdynia, Poznań, Wrocław, Częstochowa, Białystok, Lublin, Kielce, Sopot, Bydgoszcz w pełni uznają legitymację ELS jako dokument, który upoważnia studentów do podróżowania po ich terenie ze zniżkami i ulgami. Elektroniczna legitymacja studencka ELS to w pierwszej kolejności dokument, który ma pomóc w identyfikacji danej osoby, druga rzecz, to liczne funkcje, takie jak otwieranie drzwi wejściowych, płatność na stołówce i korzystanie z biblioteki.

ELS to nie tylko kawałek plastikowej karty, ale także hologram studencki ELS, zwany także naklejka na ELS, nalepka studencka ELS, naklejka na legitymację studencką ELS.

Naklejka na ELS jest bardzo poszukiwana w świecie kolekcjonerów, którzy coraz chętniej wkładają do swych klaserów ELS zamiast znaczka pocztowego.

Hologramy na legitymację studencką ELS 31.03.19 już w sprzedaży!