MODA – GDAŃSK

Moda to popularny styl lub praktyka, zwłaszcza w zakresie odzieży, obuwia, akcesoriów, makijażu, body piercing lub mebli. Moda to wyrazisty i często nawykowy trend w stylu, w jakim osoba się ubiera.
To dominujące style w zachowaniu i najnowsze kreacje projektantów tkanin. Oznacza to ogólnie odzież, w tym jej badanie. Aspekty mody mogą być kobiece, męskie lub  androgyniczne.

Czy zawsze lubiłeś projektować i tworzyć? Czy jesteś zmuszony do zrobienia lub zrobienia tego, co chcesz? Czy jesteś gotów pracować przez noc, aby zrobić coś wyjątkowego? Jeśli odpowiesz twierdząco na wszystkie trzy, rozważ modę.
Po prostu lubienie chodzenia na zakupy nie przygotuje cię odpowiednio na kurs mody. Musisz być gotów myśleć analitycznie o ubraniach, studiować ich historię i śledzić trendy z niecierpliwością.
Ćwicz z nożyczkami i maszyną do szycia w domu. Jest to stopień, który wymaga pewnej ilości naturalnego talentu. Jeśli nadal szyjesz swoje palce, rozważ inną ścieżkę.
Moda to kariera, która jest bardzo trudna do osiągnięcia – ale jeśli to zrobisz, nagrody, pieniądze i satysfakcja mogą być wyższe niż w prawie każdym innym obszarze.
Jak można się było spodziewać, bardzo mało czasu w stopniach mody spędza się na zajęciach dydaktycznych. Dozwolona jest wolność twórcza, która, jeśli lubisz pracować niezależnie, może znajdować się na Twojej ulicy.

WARSZAWA, GDAŃSK, KRAKÓW, MODA JEST DOCENIANE WSZĘDZIE

Stopnie mody uczą uczniów możliwości przenoszenia, takich jak prezentacja, badania i komunikacja, a także jak być kreatywnym w zakresie surowców i jak odnieść sukces w konkurencyjnym środowisku.
Szczególne role w pracy, a także projektanta mody, obejmują zakupy detaliczne, zarządzanie i merchandising, technologię tekstylną, zarządzanie wydarzeniami, dziennikarstwo modowe i PR.
Wiele firm oferuje programy absolwentów w tej dziedzinie, w tym BHS.

Kursy są oceniane na różne sposoby. Metody nauczania obejmują pracę w studio, indywidualne i grupowe samouczki, wykłady, praktyczne umiejętności, warsztaty i wizyty w sklepie. Metody oceny obejmują krytyczne oceny, recenzje portfolio, eseje, projekty i prezentacje firm.

STAŁA SIĘ MODNA DZIĘKI ZNIŻKOM STUDENCKIM. ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA ELS – GDAŃSK

Elektroniczna legitymacja studencka ELS to plastikowa karta, wyglądem przypominająca kartę bankomatową. ELS ma także funkcję płacenia, jednak tylko za obiad na stołówce, która znajduje się na terenie uczelni. ELS w pierwszej kolejności pomaga pracownikom w identyfikacji studentów. Każdy ELS posiada hologram studencki, który zawiera datę ważności 31.03.19. Naklejki studenckie na ELS są trójwymiarowe i mają wymiary znaczka pocztowego. Każda nalepka ELS jest przyklejana do legitymacji na bardzo mocny klej i aby odkleić hologram studencki ELS należy użyć strumienia ciepłego powietrza, np. z suszarki do włosów.

Naklejki studenckie na ELS można kupić na stronach internetowych, które są w tej materii najbardziej adekwatne. Studenci z miast Warszawa, Kraków, Lublin, Poznań, Szczecin, Toruń, Bydgoszcz, Częstochowa, Wrocław, Sopot, Gdańsk, Gdynia, Suwałki, Białystok, Łódź w pełni uznały ELS jako narzędzie, dzięki któremu student ma prawo do zniżek takich jak: zniżki studenckie na pkp, zniżki studenckie na bilety mzk, zniżki studenckie na bilety do kina, zniżki studenckie na bilety do teatru, zniżki studenckie na bilety do muzeum, a także zniżki na wejście na targi wystawowe.

Hologramy studenckie ELS 31.10.19. tylko teraz w bardzo przystępnej cenie!