MUZYKA – WROCŁAW

Muzyka klasyczna znana jest z tego, że jest spokojna i harmonijna, tworząc spokojne i spokojne środowisko do nauki. Jest polecany jako jeden z najlepszych gatunków do nauki dla studentów, ponieważ słuchacze zgłaszają skutki uboczne, takie jak lepszy nastrój i zwiększona produktywność. Jeśli chodzi o efekty uboczne, te nie są zbyt nędzne!

Badania pokazały, że muzyka o częstotliwości 60 uderzeń na minutę może pomóc w rozładowaniu umysłu; umieszczenie mózgów w bardziej produktywnym trybie, w którym myślenie jest kreatywnością, jest łatwiejsze.

Jeśli wolisz bardziej nowoczesny styl, może to być dla Ciebie idealne rozwiązanie. Relaksujące dźwięki instrumentów można łączyć z nowoczesnymi brzmieniami, aby uzyskać najlepsze z obu światów – więc nie musisz poświęcać niczego.

Edukacja muzyczna może być niesamowitym narzędziem pomagającym dzieciom się rozwijać. Angażując je kreatywnie. Wyzwanie intelektualne. Budowanie silnych relacji z innymi uczniami i nauczycielami. Wierzymy, że dzięki muzyce możesz wydobyć potencjał dzieci.

WARSZAWA, WROCŁAW, LUBLIN, BYDGOSZCZ PO KIERUNKU MUZYKA MOŻESZ PRACOWAĆ WSZĘDZIE

Ścieżki do sukcesu jako muzyka zawsze były skomplikowane i nieprzewidywalne. Ale dzisiejsi muzycy muszą zdobyć nowe szlaki rozpoznawania, odbiorców i sukcesu komercyjnego. Wraz z gwałtownym spadkiem nagranej muzyki w postaci fizycznej oraz spadkiem skłonności i nagrań wytwórni do inwestowania w łamanie nowych aktów, artysta lub zespół i menedżer przyjmują tę rolę samodzielnie. Pod wieloma względami jest to dobra rzecz. Odwieczne skargi na artystów tworzących wytwórnie płytowe będą robić rzeczy, których brzydzić się zmniejszą. I być może odkryjemy wiele nowych ścieżek, kreatywność i innowacja będą bardziej cenione, a nowa muzyka będzie produkowana.

Obecny stan rzeczy jest otwarty i ewoluuje. Na jednym krańcu, są artyści, którzy odkrywają sposoby korzystania z Internetu, aby osiągnąć ogromne uznanie i starają się przekonwertować tę gwiazdę do trwałego sukcesu zawodowego. Na drugim krańcu są artyści, którzy „wypuszczają mózgi” i wykorzystują wydajność na żywo, aby powoli budować dedykowaną, osobiście podłączoną bazę fanów.

Wszystkie powyższe przykłady mogą pomóc niejednemu młodemu człowiekowi w podjęciu decyzji co do tego, czy warto studiować muzykę, czy też nie.

WYGLĄDA JAK MARZENIE, TYLKO GRAĆ NA NIEJ NIE MOŻNA. ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA ELS – WROCŁAW

Studenci, którzy kształcą się na kierunku muzyka są zazwyczaj bardzo utalentowanymi muzykami, śpiewakami i idą na studia w pełni świadomi swojego talentu. Każdy muzyk potrzebuje mieć poczucie komfortu i spokoju. Małe rzeczy nie powinny mu zaprzątać głowy. Elektroniczna legitymacja studencka ELS wprowadza w życie studenta nową jakość. Może on dzięki ELS odnotować swoją obecność na danym wykładzie. ELS umożliwia mu dostęp do biblioteki, stołówki, drukarki, siłowni. Elektroniczna legitymacja studencka ELS jest narzędziem sprawczym, dzięki któremu student może sprawdzić ocenę za egzamin, datę egzaminu, a także może sprawdzić, czy dany wykładowca podpisał się już pod oceną z egzaminu. ELS to także całe mnóstwo ulg i zniżek. Ulgi na przejazd pkp, mzk, ulgi na bilet do kina, ulgi na bilet na basen, ulgi na bilet do teatru, ulgi na bilet do muzeum, ulgi na bilet na targi wystawowe, sprawiają że studenci z takich miast jak Kraków, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Sopot, Olsztyn Toruń, Warszawa oszczędzają dużo pieniędzy.

Hologramy studenckie ELS 31.03.19. w sprzedaży tylko dla kolekcjonerów!