NARZĘDZIA ILOŚCIOWE – SOPOT

Matematyka jest sercem pytań o świat. Matematycy są zainteresowani liczbą, kształtem i przestrzenią oraz tym, jak podzielić złożone problemy na prostsze, klasyfikując obiekty i udowadniając, że pewne zjawisko musi się zdarzyć, może się zdarzyć lub w rzeczywistości nie może się zdarzyć.

Statystyki są również napędzane przez rzeczywiste problemy, zwłaszcza te, których nie da się tak łatwo podzielić na prostsze części. Dzięki dokładnemu analizowaniu danych statystycy mogą pomóc w podjęciu trudnych decyzji dotyczących skuteczności nowego leku lub przewidzieć prawdopodobieństwo wystąpienia powodzi.
Badania operacyjne (OR) , znane również jako nauki o zarządzaniu, stanowią trzecią część nauk matematycznych. Jego głównym celem jest analiza procesów decyzyjnych, szczególnie w złożonych organizacjach, takich jak duże międzynarodowe korporacje lub wojsko. Niektóre z bardziej znanych obszarów to teoria gier i analiza systemów głosowania.

WARSZAWA, KRAKÓW, OPOLE, KIERUNEK NARZĘDZIA ILOŚCIOWE POZWOLI CI WYBIERAĆ PRACĘ GDZIE CHCESZ

Wszystkie trzy obszary rozwijają umiejętności liczenia, logicznego myślenia i analitycznego podejścia do rozwiązywania problemów.
Nauczysz się również przedstawiać złożone i techniczne pomysły w formie ustnej i pisemnej.
Wszystkie te umiejętności oznaczają, że absolwenci nauk matematycznych są bardzo poszukiwani.

Matematyka, statystyka i stopnie naukowe z OR są zwykle nauczane za pomocą wykładów ze wzorcem regularnych zajęć, niektóre oceniane, a inne nie, z końcowymi egzaminami na koniec jednostki studiów. Będziesz musiał spędzić znaczną ilość czasu pracując samodzielnie lub w małych grupach, trawiąc materiał z wykładów i pracując nad problemami.
Większość programów obejmuje również komputery z oprogramowaniem specjalistycznym i niektóre prace projektowe, w grupach lub indywidualnie. Czteroletnie stopnie będą zazwyczaj obejmować znaczący projekt, w którym student będzie szczegółowo studiował dany temat pod kierunkiem osoby nadzorującej.
Możliwości zatrudnienia są często dostępne w szkołach dla osób zainteresowanych nauką i staży są powszechne, szczególnie w statystyce i OR.

TU NIE TRZEBA NARZĘDZI ILOŚCIOWYCH, BY POLICZYĆ KORZYŚCI Z NIEJ. ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA ELS – SOPOT

Posiada wiele zalet i jest wchestronnie “utalentowana”, potrafi przynieść studentowi mnóstwo korzyści, np. pod postacią zniżek na bilety pkp, mzk, zniżki na kino, muzeum, teatr, zniżki na basen, kino, targi wystawowe. Zniżki dla studenta mają ogromną wagę, ich oszczędności są namacalne, dzięki ELS zwłaszcza w tak dużych miastach jak Kraków, Poznań, Wrocław, Kielce, Szczecin, Bydgoszcz, Toruń, Lublin, Rzeszów, Białystok, Warszawa, Łódź, Płock, Katowice, Olsztyn. Studenci dzięki ELS czują się na uczelni wyższej bardzo komfortowo, gdyż ELS pomaga im w otwieraniu drzwi do różnych pomieszczeń, np. do biblioteki, stołówki, na halę sportową. ELS to także karta płatnicza, która najczęściej jest używana na stołówce.

Elektroniczna legitymacja studencka ELS posiada przyklejony do jednej ze stron hologram studencki ELS, który jest wymiarów znaczka pocztowego ale w odróżnieniu od znaczka jest on trójwymiarowy. ELS jako legitymacja i hologram na ELS, to dwa oddzielne ciała, które nie mają w pojedynkę większej wartości. Mowa oczywiście o wartości dla studenta, gdyż dla kolekcjonerów nalepka na ELS bez legitymacji ELS ma ogromne znaczenia. Filatelistyka i uczelnie wyższe łączy ten mały niepozorny hologram studencki ELS. Nalepki ELS są do kupienia na stronach internetowych, które powstały w celu ich dystrybucji poprzez sprzedaż.

Naklejki studenckie ELS 31.10.19. w bardzo dobrej cenie tylko dla filatelistów!