NAUKA O ZWIERZĘTACH – WARSZAWA

Nauka o zwierzętach przygotowuje studentów do studiowania medycyny weterynaryjnej lub kariery w produkcji zwierzęcej, biotechnologii i konserwacji i została uznana w kraju za swoją pracę w hodowli zwierząt i genetyki, żywienia, fizjologii, wzrostu, zachowania i zarządzania. Nauka o zwierzętach oferuje programy studiów licencjackich i magisterskich z zakresu biologii i zarządzania żywnością, laboratoriami i zwierzętami towarzyszącymi zwierzętom. Programy badawcze przyczyniają się do lepszego zrozumienia biologii zwierząt i zajmują się obecnie lokalnymi i globalnymi problemami, z jakimi boryka się przemysł zwierzęcy.

Uczelnie, które mają wśród swoich kierunków naukę wprowadzają  w/i dają możliwość:

  • prowadzenia badań na żywych zwierzętach gospodarstw wiejskich
  • uzyskania szkoleń na najwyższym poziomie dla kariery w branży mleczarskiej.  

Poprzez różnego rodzaju programy zarysowują pola zatrudniania w następujących kręgach:

Biznes dla rolnictwa
Edukacja
Rolnictwo
Przemysł spożywczy
Rząd
Opieka zdrowotna
Badania

ZAWODY PO STUDIACH NA KIERUNKU NAUKI O ZWIERZĘTACH:

  • Licencjonowany technik weterynaryjny
  • Biotechnolog
  • Animal genetic counsellor
  • Hodowla zwierząt / kierownik ds. Produktów mlecznych
  • Analityk ds. Badań w rolnictwie
  • Dairy Farm Manager
  • Konsultant ds. Żywienia bydła mlecznego
  • Analityk Biznesowy

ELS CO TO JEST? I JAK SIĘ MA DO NAUKI O ZWIERZETACH – WARSZAWA

Po uiszczeniu opłaty semestralnej każdy student może odebrać legitymację studencką ELS w dziekanacie danej uczelni. ELS to elektroniczna karta chipowa z kilkoma funkcjami.

Poza funkcjonowaniem jako legitymacja studencka, służy również jako:

bilet na transport publiczny MZK w takich miastach jak: Kraków, Poznań, Częstochowa, Lublin, Białystok, Olsztyn, Toruń, Bydgoszcz, Kielce, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Opole, Gdańsk, Gdynia, Warszawa. ELS to także zniżki na bilet pkp i zniżki do kina, do muzeum, zniżki do teatru i na targi wystawowe.
ELS służy także jako karta w stołówkach dla studentów, karta biblioteczna do głównej biblioteki, a także jako karta do odnotowywania obecności na egzaminach.

Elektroniczna legitymacja studencka jest niezbędnym narzędziem do identyfikowania na uniwersytecie, dostępu do centrum serwisowego, egzaminów sitowych i korzystania z pomieszczeń IT, kafeterii, biblioteki i usług drukarskich. Można ELS również aktywować w przypadku operacji bankowych.

Należy pamiętać, że legitymacja studencka jest również kartą debetową do wielokrotnego napełnienia.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA HOLOGRAMY – DO CZEGO SŁUŻĄ NAKLEJKI ELS

Elektroniczna legitymacja studencka ELS to szereg udogodnień ale ich aktywacja nie byłaby możliwa gdyby nie hologram studencki ELS, który jest umieszczony na jednej ze stron. Nalepka na ELS jest trójwymiarowa i budzi niemały zachwyt wśród kolekcjonerów, którzy wypełniają nimi po brzegi swoje klasery. Naklejka studencka ELS jest do kupienia na stronie internetowej, która specjalizuje się w tego typu hologramach ELS.

Nalepka na legitymację studencką ELS z najnowszej kolekcji 31.10.19 już w sprzedaży!