NAUKI O ROŚLINACH – WROCŁAW

Specjalizacja w naukach o roślinach pomaga dokonać pozytywnej zmiany w świecie. Wiedza o roślinach jest potrzebna, aby rozwiązać wiele najtrudniejszych problemów:

  • Wytwarzanie wystarczającej ilości żywności dla rosnącej populacji światowej.
  • Hodowla roślin toleruje stres cieplny i suszy spowodowany zmianami klimatu.
  • Opracowanie zrównoważonych praktyk uprawowych w celu produkcji zdrowej i pożywnej żywności.
  • Badanie nowych metod walki z chorobami roślin.
  • Przywracanie uszkodzonych ekosystemów, aby lepiej wspierać tych, którzy tam mieszkają.
  • Ochrona gatunków, poprzez zbiory roślin w ogrodach i arboretach, dla przyszłych pokoleń.

Nauka o roślinach opiera się na dyscyplinach tak szerokich, jak inżynieria, medycyna, astronautyka, chemia, fizyka, a nawet sztuka, historia i język, aby pogłębić naszą wiedzę na temat roli roślin na ludzką kondycję.

Wprowadzenie do różnorodności roślin, ekologii, struktury, rozmnażania i ewolucji, z naciskiem na rośliny kwitnące i historię życia na ziemi. Laboratorium i wykłady są zintegrowane, aby zapewnić praktyczne umiejętności i koncepcje. Pierwsze i drugie tygodnie laboratorium to wycieczki terenowe, zaczynając od pierwszego pełnego tygodnia zajęć.

Kierunek bada współczesną genetykę roślin i jak ta informacja jest zintegrowana z zasadami biologii roślin. Studenci zapoznają się z genomami roślin, zapyleniem krzyżowym i metodami analizy i manipulacji genami różnych gatunków roślin i roślin.

ROŚLINA TO NA PEWNO TO NIE JEST ALE PRZYNOSI RÓWNIE DUŻO KORZYŚCI. ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA ELS – WROCŁAW

Uczelnie wyższe z takich miast jak: Kraków, Wrocław, Poznań, Lublin, Szczecin, Częstochowa, Bydgoszcz, Toruń, Warszawa, Kielce, Białystok, Olsztyn, Koszalin, Sopot, Gdańsk, Gdynia, Rzeszów w pełni respektują i promują używanie ELS na uczelniach wyższych w całym kraju. Elektroniczna legitymacja studencka ELS przyczyniła się do szeregu zmian na polu zarządzania i funkcjonowania uczelni. ELS poprawiła znacznie komunikację między studentem, a uczelnią. Dziekanat nie pęka w szwach od kolejek, student może dzięki ELS zobaczyć oceny za egzamin, może zalogować się do systemu poprzez swój komputer i sprawdzić gdzie i kiedy odbęda się dane wykłady. Elektroniczna legitymacja studencka umożliwia korzystanie z biblioteki i bezgotówkowe rozliczanie się za obiad na stołówce. ELS wielofunkcyjna można do niej dołączać wciąż to nowe funkcje.

ELS I HOLOGRAM STUDENCKI

Elektroniczna legitymacja studencka to szereg zniżek i ulg. Zniżki na bilet do kina, zniżki na bilet do muzeum, zniżki na bilet na basen, zniżki na bilet do teatru, zniżki na bilet pkp, mzk, ulgi na wejście na targi wystawowe. Moc ELS jest ogromna. Dzięki legitymacji studenckiej ELS każdy ze studentów może odnotować swoją obecność na wykładzie bez sprawdzania jej tradycyjną drogą wyczytywania nazwisk przez wykładowcę. ELS to nie tylko plastikowa karta pełna różnych funkcji, to także hologram studencki ELS. Naklejka ELS jest trójwymiarowa i ma wymiary znaczka pocztowego. Można ją bez problemu zmieścić w klaserze w przegródki przeznaczone pierwotnie na znaczki pocztowe. Nalepki na ELS są bardzo poszukiwane przez kolekcjonerów. Każda naklejka na ELS jest ceniona za swoją oryginalność. Data ważności jest zmienna w zależności od tego w którym roku została dana nalepka na ELS wprowadzona. Każdy semestr, to nowy hologram studencki ELS. Każdy semestr, to nowe wyzwanie dla filatelistów.

Naklejki studenckie na ELS 31.03.19. w sprzedaży od dziś!