NAUKI O SPORCIE – LUBLIN

Nauka o sporcie  to nauka o tym, jak zdrowy organizm ludzki działa podczas ćwiczeń oraz w jaki sposób sport i aktywność fizyczna promują zdrowie, fizycznie, psychicznie i społecznie.
Nauka o sporcie obejmuje wiele innych studiów akademickich i dziedzinach, takich jak fizjologia, psychologia, anatomia, inżynieria i chemia.

Wielka Brytania, nie chcąc być zbyt naiwnie patriotycznym, jest domem współczesnego sportu. Nie ma lepszego miejsca do nauki sportu niż tutaj, gdzie są kursy eksperckie we wszystkich dziedzinach i narodowa obsesja na punkcie sportu.
Nauka o sporcie jest stosunkowo nową dyscypliną akademicką, ale jest traktowana niezwykle poważnie i otrzymała poważne fundusze. Postępy w technologii i medycynie są przełomowe każdego dnia.

NAUKI O SPORCIE PRZYDATNE BĘDĄ W KAŻDYM MIEŚCIE – WARSZAWA, KRAKÓW CZY OPOLE

Naukowcy zajmujący się sportem to zawód o dużym popycie – rynek pracy jest bardzo dobry. W związku z technologią i potrzebą, aby sportowcy osiągnęli więcej przewagi, twoje umiejętności będą cenione.
Jest to stopień z bogactwem możliwości kariery i ścieżek, wzdłuż których można się specjalizować. Naukowcy z dyscyplin sportowych mogą zostać trenerami, psychologami, agentami, osobistymi trenerami lub pracować w administracji sportowej.
Jeśli jesteś fanem sportu, praca w nim każdego dnia, bez względu na to, jaki jest sport, byłaby wymarzoną pracą. Nauka o sporcie stawia Cię w samym sercu tej oferty, z wieloma możliwościami.

Kursy są oceniane na różne sposoby. Jesteś oceniany głównie za pomocą pisemnych i praktycznych egzaminów, raportów praktycznych, prezentacji, testów klasowych i końcowej rozprawy naukowej. W większości kursów pierwszy rok to rok wprowadzający, bez wpływu na wynik końcowy.

Wymagania dotyczące poziomu są zależne od uni, chociaż niektóre przedmioty z Poziomu A, takie jak Biologia i Matematyka, są zazwyczaj niezbędne.
Zawsze potwierdzaj wymagania wstępne dla danego uniwersytetu / kursu, który cię interesuje.

Sportowe stopnie naukowe uczą uczniów możliwości przenoszenia, takich jak prezentacja, badania i komunikacja, a także akademickie rozumienie sportu i tego, jak sportowcy osiągają szczyt swojej sprawności i umiejętności.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA ELS. SPORTOWCY TEŻ JĄ CENIĄ, ZA SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA – LUBLIN

Elektoroniczna legitymacja studencka ELS działa szybko i sprawnie co znacznie usprawniło funkcjonowanie uczelni wyższych w całym kraju, a zwłaszcza w takich miastach jak; Wrocław, Warszawa, Lublin, Toruń, Częstochowa, Bydgoszcz, Koszalin, Opole, Katowice, Białystok, Toruń, Sopot, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Rzeszów. ELS to niezwykle ważna legitymacja studencka, właśnie w dużych miastach, gdyż to w nich student odczuwa najbardziej przysługujące mu zniżki i ulgi. Ulgi na przejazd pkp, ulgi na przejazd mzk, ulgi na przejazd pks, ulgi na bilet do kina, ulgi na bilet do teatru, ulgi na bilet do muzeum, ulgi na bilet na targi wystawowe, ulgi na wejście na basen, a także ulgi na zakup żywności w wybranych punktach.

Elektroniczna legitymacja studencka ELS to nie tylko prosta plastikowa karta, która po przyłożeniu do danego czytnika pozwala studentowi wejść do danego pomieszczenia. ELS to także nie tylko dokument, który umożliwia każdemu z pracowników uczelni identyfikację student. ELS to dla kolekcjonerów przede wszystkim hologram studencki. Ta trójwymiarowa naklejka studencka ma naniesioną datę. Każda nalepka na ELS musi zostać wymieniona raz w roku, tj. na początku każdego semestru. Naklejki studenckie na ELS są do kupienia na stronach internetowych, których specjalnością jest ich dystrybuowanie. Odbiór osobisty naklejki na ELS możliwy jest jedynie w mieście Warszawa.

Naklejki studenckie na ELS 31.10.19. dla kolekcjonerów w specjalnej cenie!