NAUKI O ZIEMI I ATMOSFERZE – SZCZECIN

Nauki o Ziemi nigdy nie były bardziej krytyczne dla społeczeństwa niż obecnie. Globalne ocieplenie, kurczące się zasoby energii, niewystarczające zasoby wody, polityczne spory o strategiczne minerały i mega katastrofy zagrożone erupcjami wulkanów, trzęsieniami ziemi, tsunami i huraganami – to tylko niektóre z nagłówków, które pojawiają się coraz częściej.

Nauki o Ziemi i naukach o atmosferze są dostępne dla studentów w kolegiach rolnictwa i nauk o życiu, naukach humanistycznych i inżynierii. Program jest wyjątkowy, ponieważ zawiera podstawy nauki o Ziemi, wraz z pojawieniem się nowego i bardziej kompletnego podejścia obejmującego wszystkie elementy systemu ziemskiego – powietrze, życie, kamień i wodę – w celu uzyskania pełnego zrozumienia świata, jako że znać to. Studenci mogą skupić się na jednej z wielu specjalności dyscyplinarnych, takich jak geofizyka czy tektonika, lub rozwijać szeroką wiedzę potrzebną do zrozumienia interakcji między różnymi elementami ziemi i życia w przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.

NAUKI O ZIEMI I ATMOSFERZE – PERSPEKTYWY

Absolwenci nauk przyrodniczych i atmosferycznych będą mogli poszukiwać kariery zawodowej zajmującej się zasobami energii, minerałów i wody, zagrożeniami naturalnymi, prognozowaniem pogody i klimatu, zasobami oceanicznymi i wieloma problemami związanymi z ochroną środowiska poprzez zatrudnienie w środowiskach akademickich, rządowych i prywatnych. Major przygotowuje studentów do kariery w zakresie zarządzania środowiskiem i polityki, prawa lub medycyny, dziennikarstwa naukowego i edukacji naukowej K-12.

Zrozumienie Ziemi wymaga silnego ugruntowania w matematyce i podstawowych naukach fizycznych i biologicznych. Wymogi opisane poniżej to minimalne wymagania dla głównego. Studenci oczekujący studiów wyższych lub kariery w naukach o Ziemi są silnie zachęcani do ukończenia dodatkowych zajęć z matematyki i podstawowych nauk związanych z ich koncentracją.

Oprócz wymagań wymienionych poniżej, uczniowie muszą spełnić ogólne wymagania specyficzne dla ich uczelni. Uczniowie powinni odwiedzić centrum doradcze swojej uczelni, aby uzyskać więcej informacji. Centra takie znajdują się na uczelniach, które taki kierunek oferują, znajdują się one w miastach takich jak: Warszawa, Kraków, Lublin, Opole, Rzeszów, Zielona Góra i inne.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA ELS NA KIERUNKU ZIEMIA I ATMOSFERA

Odkąd uczelnie zaczęły stosować ELS, czyli elektroniczną legitymację studencką, studenci odczuli niesamowite zmiany w funkcjonowaniu na uczelni. Łatwiej jest im dzięki ELS wejść do danego pomieszczenia, łatwiej sprawdzić wyniki z egzaminów, łatwiej sprawdzić kiedy jaki egzamin się odbędzie. ELS ma szereg zalet, które ułatwiają studentowi życie. Student ma prawo prawo dzięki ELS korzystać ze zniżki na pkp, zniżki na mzk, zniżki na basen, zniżki na siłownię, zniżki na wejście do teatru, zniżki na wejście do muzeum, zniżki na wejście na targi wystawowe. Świat studenta jest pełen różnych zmiennych, które musi on sobie podporządkować. Dzięki ELS jest to łatwiejsze do zrobienia. Elektroniczna legitymacja studencka ELS posiada jeszcze jeden ciekawy walor, a mianowicie jest nim hologram na legitymację ELS. Hologram studencki ELS jest trójwymiarowy i jest wielkości znaczka pocztowego, dzięki czemu łatwo można go umieścić w klaserze na znaczki pocztowe. Naklejka na ELS, zwana inaczej nalepka na ELS jest do kupienia na stronie internetowej.

Hologramy studenckie ELS z nową datą ważności 31.03.19 kup teraz, nie zwlekaj!