PIELĘGNIARSTWO – SOPOT

Pielęgniarstwo jest ukierunkowane na opiekę zdrowotną, a nie na bezpośrednie techniki medyczne, ale na opiekę nad osobami, rodzinami i społecznościami, które cierpią lub potrzebują pomocy, aby mogły zachować zdrowie i jakość życia.
Gdyby szpitale były planem filmowym, lekarze i chirurdzy byliby aktorami i, podczas gdy pielęgniarki byłyby oświetleniem i makijażem – można by pomyśleć, że gwiazdy mogłyby wykonywać pracę bez nich, ale naprawdę utknęliby.

Wiele pielęgniarek, mimo wysokiego ciśnienia i niskich płac, deklaruje wysoki poziom zadowolenia z pracy. Czemu? Ponieważ masz satysfakcję z poprawy życia i uszczęśliwiasz ludzi. To prawdziwa satysfakcja.
Z przewlekłymi brakami w pielęgniarstwie, zarówno w NHS, jak i na całym świecie, masz zagwarantowaną pracę, jeśli ukończysz kurs pielęgniarski. Twój kraj cię potrzebuje. Źle.
Uczysz się pełnego zestawu umiejętności medycznych. Myślisz, że pielęgniarstwo polega na trzymaniu w ramionach igieł? Jesteś w błędzie. Twój trening obejmuje naukę o zdrowiu, nauki społeczne, technologię i teorię. Lepiej zrewidować.
Natychmiastowe rzucenie wszystkich problemów pacjentom – i lekarzom – jest wyzwaniem, ale wiele pielęgniarek twierdzi, że to jest to, na czym im zależy. Jeśli lubisz różnorodność i pracę, która trzyma cię na palcach, to jest dla ciebie.

WARSZAWA, KRAKÓW, OPOLE, WROCŁAW, WSZĘDZIE PIELĘGNIARSTWO JEST BARDZO POTRZEBNE

Pielęgniarstwo to zawód z poważnymi możliwościami awansu. Rozpocznij jako pielęgniarka personelu – waleta wszystkich zawodów – zanim później student wyspecjalizuje się w zdobywaniu wyższej rangi. Wynagrodzenie staje się również dobre w górnej części.

  • Pielęgnowanie dorosłych
  • Opieka nad zdrowiem psychicznym
  • Pielęgniarstwo z trudnościami w uczeniu się
  • Pielęgniarstwo dla dzieci

Pielęgniarstwo oczywiście ma wyraźny fragment kariery, a jeśli zdecydujesz się na uzyskanie dyplomu, powinieneś być zaangażowany w to jako kariera. Istnieje jednak szereg różnych ścieżek przez pole pielęgniarstwa.

ZAOPIEKUJ SIĘ NIĄ! ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA ELS – SOPOT

Uczelnie wyższe do czasu wprowadzenia w swoje szeregi ELS, były dosyć sztywne w swoim działaniu. Studenci czuli się na uczelni nieco nieswojo z powodu braku poczucia komfortu i przejrzystości. Elektroniczna legitymacja studencka ELS odpowiada za szereg różnych funkcji, a najważniejsza z nich z punktu widzenia uczelni to identyfikacja, zaś z punktu widzenia studenta są to zniżki i ulgi. Student ma prawo do zniżek na bilet do kina, zniżki na bilet do teatru, zniżki na bilet do muzeum, zniżki na bilet na basen, zniżki na bilet na targi wystawowe, zniżki na bilet mzk, zniżki na bilet pkp, zniżki na bilet pks. Elektorniczna legitymacja studencka ELS jest poważana przez wszystkie większe miasta Polski, Warszawa, Kraków, Poznań, Szczecin, Łódź, Koszalin, Sopot, Gdynia, Gdańsk, Toruń, Bydgoszcz, Lublin, Rzeszów, Katowice. ELS to nie tylko kawałek plastikowej karty ale także hologram studencki ELS, który jest przyklejony na jednej ze stron. Nalepka na ELS może zostać usunięta z legitymacji tylko przy użyciu suszarki do włosów, gdyż potrzebne jest ciepłe powietrze w celu rozrzedzenia kleju. Naklejki na ELS są podobnych wymiarów co znaczki pocztowe. Kolekcjonerzy bez większych problemów zrezygnowali ze zbierania znaczków pocztowych na rzecz hologramów ELS.

Naklejki studenckie na ELS 31.10.19. tylko teraz w super cenie!